ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Жіноче здоров'я / Вітамін Е
Жіноче здоров'я: Вітамін Е, vitamin e, витамин е, серце, судини, імунна підтримка, жіноче здоров'я, вітаміни, мінерали, для с
#45960

Вітамін Е (90 капсул)

Вітамін Е - продукт для підтримки життєдіяльності серцево-судинної, репродуктивної, імунної систем та для запобігання розвитку серйозних захворювань. Детальніше...
Знято з виробництва
Вітамін Е (90 капсул)


СКЛАД


Вітамін Е (d-альфа токоферол, d-альфа токоферолу сукцинат, d-альфа токоферолу ацетат) 38 МО, допоміжні компоненти.

Вживання продукту «Вітамін Е» підтримує життєдіяльність багатьох важливих систем (серцево-судинної, репродуктивної, імунної) і запобігає розвитку серйозних захворювань, пов'язаних з дефіцитом цього вітаміну в організмі.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Як антиоксидант вітамін Е перешкоджає пошкодженню клітин, сповільнюючи окислення ліпідів (жирів) і утворення вільних радикалів, а також захищає інші жиророзчинні вітаміни від руйнування киснем, сприяє їх кращому засвоєнню організмом.

Головна роль цього вітаміну полягає в тому, що він запобігає перенасичення тканин киснем, сприяючи диханню клітин і збільшення витривалості. Тому спортсменам і людям, які ведуть активний спосіб життя, необхідно подбати про поповнення його запасів в організмі.

Вітамін Е запобігає руйнуванню еритроцитів, підвищенню проникності і ламкості капілярів, зменшує згортання і перешкоджає утворенню судинних тромбів, бере участь в біосинтезі гема і білків, поділу клітин, розвитку плаценти, освіті гормону гонадотропіну, що сприяє утворенню статевих гормонів і, відповідно, сперматозоїдів або яйцеклітин в організмі людини. Таким чином, він бере участь в роботі найважливіших залоз внутрішньої секреції (гіпоталамус, щитовидна залоза, надниркові залози), нормалізує репродуктивну функцію, перешкоджає розвитку атеросклерозу, дегенеративно-дистрофічних змін в серцевому м'язі і скелетних м'язах, покращує живлення і скоротливу здатність міокарда.

Відіграє важливу роль в обміні селену, який будучи антиоксидантом, також забезпечує захист клітинних мембран від руйнівної дії вільних радикалів.

Крім того, вітамін Е називають «вітаміном молодості», оскільки він уповільнює процеси старіння, запобігає появі старечої пігментації, необхідний для формування колагенових і еластичних волокон міжклітинної речовини, відновлює епідерміс, регулює водний баланс верхнього шару шкіри, захищає її від пересихання.

ЗАСТОСУВАННЯ


профілактика атеросклерозу і серцево-судинних захворювань;
підтримання функції статевих залоз;
зміцнення імунної системи;
профілактика дегенеративних змін в суглобах і зв'язкового-м'язового апарату;
поліпшення стану шкіри.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану репродуктивної системи жінки, женская программа
Тест стану репродуктивної системи жінки, женская программа
Відновлення репродуктивної жіночої системи
Відновлення репродуктивної жіночої системи
Як перемогти безпліддя
Як перемогти безпліддя
Причини, профілактика і лікування мастопатії
Причини, профілактика і лікування мастопатіїКраїни, де можна придбати продукти Coral Club