ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Антиоксидантний захист / Заферан
Травлення: Заферан / Zaferan, zaferan, травлення, фітонутрієнти, для травлення, куркума, імбир, для печінки, для жовчного міх
#91873

Заферан (60 капсул)

Продукт на основі куркуми для здоров'я печінки і жовчного міхура. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Заферан у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Заферан (60 капсул)


СКЛАД


Екстракт куркуми - 120 мг.
Допоміжні компоненти.

«Zaferan» продукт для здоров'я печінки і жовчного міхура. Куркумін підсилює скоротливу активність жовчного міхура, утворення в клітині печінки жовчних кислот і відтік жовчі, знижує рівень шкідливого холестерину (ліпопротеїдів низької щільності) в крові.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Куркума далека родичка імбиру. Не дарма жителі Індії, Китаю, Цейлону і Яви називають її «жовтим імбиром». Серед усіх видів куркуми найбільшу цінність представляє Curcuma longa, або турмерік, ароматне кореневище якого входить до складу всіляких пряних приправ. Багатьом з нас куркума відома, перш за все, як пряність з тонким, що нагадує імбирний, ароматом і гіркувато-пекучим смаком. Саме такий колір і аромат надають рослині найбільш важливі біологічно активні речовини куркуми куркуміноїди, в тому числі куркумін, а так само ефірні масла.

Завдяки цим речовинам куркума в даний час стала розглядатися і як лікарська рослина, переважно стимулююча вироблення жовчі і поліпшує роботу жовчного міхура і печінки. Куркуміноїди активно впливають на гладку мускулатуру жовчного міхура, підвищуючи його тонус, сприяють скороченню і спорожнення жовчного міхура. Вони також збільшують в клітинах печінки синтез жовчних кислот, прискорюють відтік жовчі по внутрішньопечінковим жовчним протокам, за рахунок чого попереджають згущення і застій жовчі.

Поліпшення куркуміноїдами жовчогінних функцій безпосередньо пов'язане з холестеринознижуючою регулюючою дією. Завдяки стимулюючій дії на жовчні кислоти і фосфоліпіди куркумін прискорює розщеплення в жовчі холестерину низької щільності і тригліцеридів, завдяки чому знижується ймовірність утворення в самій печінці, а особливо в жовчному міхурі, холестеринових згустків, які переходять з часом в форму холестеринових каменів.

Важливо відзначити, що куркуміноїди володіють сильним антиоксидантним ефектом. Вони захищають від окисних пошкоджень печінкові клітини, попереджають окислення самих жовчних кислот, кінцевих продуктів обміну холестерину, сприяють їх виведенню. А куркумін до того ж знижує синтез простагландинів і лейкотрієнів, основних медіаторів запалення жовчного міхура.

Крім того, біологічно активні речовини куркуми беруть участь у виробленні спеціальних ферментів (наприклад, глутатионпероксидаза), які захищають печінку від впливу токсинів і ксенобіотиків (пестициди, препарати побутової хімії, ліки). Куркума не тільки очищає і покращує циркуляцію крові, але і стимулює утворення еритроцитів. Ця рослина регулює обмін речовин, коригуючи як надмірність, так і недостатність метаболічних процесів, і сприяє засвоєнню білка.

ЗАСТОСУВАННЯ


сприятливо впливає на роботу жовчного міхура і печінки;
нормалізує процес жовчовиділення і утворення жовчних кислот;
зменшує запальні і інтоксикаційні процеси в печінці;
нормалізує обмін речовин;
має антиоксидантну дію.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Відновлення та очищення печінки
Відновлення та очищення печінки
Каміння в жовчному. причини, симптоми і лікування
Каміння в жовчному. причини, симптоми і лікуванняКраїни, де можна придбати продукти Coral Club