ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦИИ
НОВОСТИ
СТАТЬИ
О КОМПАНИИ
ОТЗЫВЫ
БИЗНЕС
КОНТАКТЫ
НЕЗАВИСИМЫЙ ДИСТРИБЬЮТОР
НАТАЛИЯ САВОНИК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕНИЕ
ОРГАНИЗМА
Як справитися з хронічною втомою, для энергии, энергия, антистресс, ocean min, ocean-min, oceamin, oceanmin, оушенмин, ошенми

Як справитися з хронічною втомою

За статистикою 51% міських жителів скаржаться на хронічну втому, 70% на емоційне виснаження, а 20% пов'язані з втомою водія. Недосипання та хронічна втома часто призводять до ДТП зі смертельним наслідком.

Щоб не допустити серйозних наслідків для здоров'я, рекомендуємо боротися з цими станами. Спочатку давайте розберемося, звідки береться втома на хімічному рівні.

Втома починається в клітині! Здоров'я кожної клітини залежить від мікроелементів, таких як калій і магній. Вони забезпечують надходження в клітину харчування та відповідають за виведення продуктів життєдіяльності.

Припустимо, в організмі нестача магнію, організм розумна машина починає забирати його зі своїх запасів. При цьому страждає мозок, нервова тканина, серце, надниркові залози. Порушується робота м'язів, структура кісткової тканини. Звідси з'являється хронічна втома та перевтома. Знижується активність, працездатність та концентрація уваги. З'являється частий головний біль, м'язова слабкість, апатія та швидка фізична стомлюваність.

На жаль, у сучасних продуктах харчування недостатня кількість мінералів, з їжею ми не отримуємо достатньо магнію, плюс погана екологія та високий рівень стресу.

Бажаєте заряджатися щодня енергією та заповнювати втрату магнію? Пропонуємо до вашої уваги новий продукт Coral Club - Оушенмін.

Оушенмiн (30 саше)

Отримайте енергію та силу в одній склянці! Oceanmin – 100% концентрат природних глибоководних мінералів в іонній формі. В одному саше містяться магній, кальцій, калій, хром, залізо, йод, селен, цинк, марганець та ще понад 50 мікроелементів. Продукт унікальний, хіба не так?

З ним можна швидше впоратися із почуттям хронічної втоми, підняти розумову працездатність, навіть під час дієт. Нормалізувати психоемоційний баланс, стресостійкість, роботу серця, зміцнити кісткову тканину та швидше відновитися після хвороб та травм.

З Oceanmin ви забудете, що таке хронічна втома та вигоряння!

Наталия Савоник
Автор: НАТАЛИЯ САВОНИК
04.08.2021

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталия Савоник
НЕЗАВИСИМЫЙ ДИСТРИБЬЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛИЯ САВОНИК
+38 (097) 730-24-71