DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
O Coral Club, więcej informacji o coral club, gdzie znajduje się biuro sprzedaży w twoim kraju lub mieście, jak uzyskać porad

O Coral Club

Wizja
Każdego dnia setki tysięcy ludzi na całym świecie wspiera zdrowie, uroda, czystość w domu i są wzmacniane w zamiarze zmiany życia na lepsze przy pomocy innowacyjnych produktów Coral Club.

  • Ujawniamy nowe możliwości rozwoju biznesu dla wszystkich, niezależnie od narodowości, koloru, wyznania, wieku i doświadczenia.
  • Każdego dnia motywujemy ludzi do podejmowania praktycznych kroków w celu poprawy jakości ich życia i bliskich.
  • Pomagamy ludziom poczuć się lepiej, bardziej pewny siebie i samowystarczalny.
  • Inspirujemy ludzi do zmiany świata na lepsze z dbałością o ekologię i harmonię.

Zmiana zaczyna się od każdego
Globalna sieć partnerska, której członkowie wybierają codziennie nasze produkty, wypełniają cały świat pewnością, że razem zmienimy ten świat na lepsze. W tym samym czasie każdy z partnerów zdaje sobie sprawę, że zmiany te są możliwe tylko wtedy, gdy zaczynają. Więc z pomocą naszych małych kroków wzdłuż drogi zdrowia, piękna i czystości, przyczyniamy się do budowania lepszej przyszłości.


R&D Coral Club
Jesienią 2016 r., Po ścieżce rozwoju i umocnienia pozycji firmy innowacyjnej, Coral Club ogłosił rozpoczęcie prac nad utworzeniem Centrum Badawczego na wyspie Okinawa w Japonii. Oficjalne otwarcie centrum planowane jest na rok 2018.


Produkcja Klubu Koralowego
W Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech, Francji, Japonii, Korei i Rosji Coral Club rozwija dwie linie produkcyjne: własne i kontraktowe.
Rozległe inwestycje we własną produkcję pozwalają firmie na zapewnienie zaufania dystrybutorów nie tylko jako produktu, ale równie ważne, w zakresie terminowego uruchamiania, logistyki i dostaw.
Produkcja kontraktowa, oferowana przez Coral Club, jest prowadzona przez liderów rynku, firm, które zajmują pierwsze linie w klasyfikacji producentów produktów zdrowego stylu życia, kosmetyków i produktów domowych.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach