DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Marki Coral Club / ALIVE / Alive A Uniwersalny środek czyszczący
Alive A Uniwersalny środek czyszczący, 500 ml, alive a all-purpose, do czyszczenia
#81201

Alive A Uniwersalny środek czyszczący (500 ml)

Uniwersalny produkt do wysokiej jakości czyszczenia i odtłuszczania dowolnych powierzchni. Nie zawiera rafinowanych produktów i dodatków chemicznych. Czytaj więcej...
Wszechstronny produkt, który może posłużyć do mycia i odtłuszczania dowolnych powierzchni i produktów ze szkła, aluminium, stali, stali nierdzewnej, laminatu, tworzywa sztucznego, drewna, skóry, chromu. Ma przyjemny cytrusowy zapach i jest oszczędny w użyciu. Szukasz naturalnych środków dla domu? Wybierz uniwersalny i skuteczny Alive.

Substancje powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego z ziaren, rzepaku, orzecha kokosowego lub buraka. Dzięki zawartości łagodnych anionowych i niejonowych substancji powierzchniowo czynnych skutecznie rozpuszcza i usuwa plamy brudu i tłuszczu. Charakteryzuje się działaniem antystatycznym. Posiada przyjemny cytrusowy zapach. Bez zawartości produktów ropopochodnych i syntetycznych dodatków chemicznych.

SPOSÓB UŻYCIA


Rozcieńczyć w stosunku 1:5 (100 ml środka na 400 ml czystej wody) w butelce z rozpylaczem. Spryskać powierzchnię, przetrzeć gąbką lub niestrzępiącą się ściereczką, zostawić do wyschnięcia. W przypadku trudnych do usunięcia plam: nanieść na plamę, odczekać kilka minut do chwili wchłonięcia środka, a następnie przetrzeć czystą gąbką. Środek nie wymaga zmywania, z wyjątkiem powierzchni pozostających w kontakcie z żywnością (w tym przypadku należy przemyć wodą).

PRZECIWWSKAZANIA


Używać rękawic ochronnych. Unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się do oczu, dokładnie przemyć oczy wodą. Nie połykać. W razie przypadkowego połknięcia, przepłukać jamę ustną i w razie konieczności skontaktować się z lekarzem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA


Przechowywać w suchym, zaciemnionym i niedostępnym dla dzieci miejscu, w temperaturze nie przekraczającej +25 °C.

DATA WAŻNOŚCI


3 lata

KRAJ POCHODZENIA


Francja

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach