DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Marki Coral Club / ALIVE / Alive Kolekcja środków do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni
Alive Kolekcja środków do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni, alive surface care, alive a, alive b, alive f, alive g, aliv
#81210

Alive Kolekcja środków do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni

Zestaw zawiera pięć niezbędnych produktów, które sprawiają, że czyszczenie staje się przyjemniejsze, znacznie ułatwiają życie, pozwalają na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, chronią zdrowie. Czytaj więcej...

ALIVE A


Wszechstronny produkt, który może posłużyć do mycia i odtłuszczania dowolnych powierzchni i produktów ze szkła, aluminium, stali, stali nierdzewnej, laminatu, tworzywa sztucznego, drewna, skóry, chromu.

ALIVE B


Skoncentrowany środek do zmywalnych powierzchni w łazience i toalecie o odświeżającym miętowo-cytrynowym zapachu. Jest ekonomiczny w użyciu. Nieskazitelnie czysta łazienka to proste dzięki Alive!

ALIVE F


Środek czyszczący przeznaczony do wszystkich rodzajów powierzchni podłogowych i płytek naściennych.

ALIVE G


Skoncentrowany płyn czyszczący o zapachu rumianku przeznaczony do mycia wszystkich powierzchni szklanych. Zadbaj o perfekcyjną czystość bez smug i kup Alive G już teraz!

ALIVE K


Środek do usuwania tłuszczu w kuchni skutecznie pozbywa się plam tłuszczu z dowolnych kuchennych powierzchni (ze stali, stali nierdzewnej, szkła, aluminium, tworzyw sztucznych, drewna, chromu).

PRZECIWWSKAZANIA


Używać rękawic ochronnych. Unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się do oczu, dokładnie przemyć oczy wodą. Nie połykać. W razie przypadkowego połknięcia, przepłukać jamę ustną i w razie konieczności skontaktować się z lekarzem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA


Przechowywać w suchym, zaciemnionym i niedostępnym dla dzieci miejscu, w temperaturze nie przekraczającej +25 °C.

DATA WAŻNOŚCI


3 lata

KRAJ POCHODZENIA


Francja

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach