DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Marki Coral Club / ALIVE / Alive B Środki do łazienki i toalety
Alive B Środki do łazienki i toalety, do czyszczenia
#81202

Alive B Środki do łazienki i toalety (500 ml)

Skoncentrowany środek do zmywalnych powierzchni w łazience i toalecie o odświeżającym miętowo-cytrynowym zapachu. Czytaj więcej...
Jest ekonomiczny w użyciu. Nieskazitelnie czysta łazienka to proste dzięki Alive!

Substancje powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego z ziaren, rzepaku, orzecha kokosowego lub buraka. Bez zawartości parabenów, triklosanu, alkoholu, EDTA. Podstawowe składniki tego środka - kwasy organiczne i łagodne niejonowe substancje powierzchniowo czynne - skutecznie usuwają osad z kamienia, uporczywe zabrudzenia z płytek ceramicznych i winylowych, mozaiki, kabin prysznicowych, wanien, umywalek, toalet i armatury łazienkowej, nie uszkadzając przy tym powierzchni.

SPOSÓB UŻYCIA


Rozcieńczyć w stosunku 1:5 (100 ml środka na 400 ml czystej wody) w butelce z rozpylaczem. Spryskać środkiem czyszczoną powierzchnię. W razie konieczności należy użyć szczotki do czyszczenia. W przypadku trudnych do usunięcia osadów, środek pozostawić na czyszczonej powierzchni kilka minut, a następnie przetrzeć wilgotną gąbką lub ściereczką. Środek nie wymaga zmywania.

PRZECIWWSKAZANIA


Używać rękawic ochronnych. Unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się do oczu, dokładnie przemyć oczy wodą. Nie połykać. W razie przypadkowego połknięcia, przepłukać jamę ustną i w razie konieczności skontaktować się z lekarzem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA


Przechowywać w suchym, zaciemnionym i niedostępnym dla dzieci miejscu, w temperaturze nie przekraczającej +25 °C.

DATA WAŻNOŚCI


3 lata

KRAJ POCHODZENIA


Francja

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach