DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Marki Coral Club / ALIVE / Alive D Hipoalergiczny płyn do mycia naczyń
Alive D Hipoalergiczny płyn do mycia naczyń, do naczyń, alive, elive
#81311

Alive D Hipoalergiczny płyn do mycia naczyń (946 ml)

Bezpieczny, wydajny i skuteczny koncentrat w płynie przeznaczony do mycia naczyń, opracowany z myślą o osobach cierpiących na alergie, astmę i wrażliwych na substancje chemiczne wywołujące alergie. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Alive D Hipoalergiczny płyn do mycia naczyń w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Hipoalergiczny skoncentrowany płyn do mycia naczyń, bez zawartości syntetycznych substancji zapachowych i barwiących. Dzięki łagodnym anionowym i amfoterycznym substancjom powierzchniowo czynnym skutecznie zmywa tłuszcz nie tworząc dużo piany, co sprawia, że idealnie nadaje się do użytku w środowisku naturalnym. Nie zawiera fosforanów, rozpuszczalników naftowych i innych składników, które podrażniają drogi oddechowe i skórę. Nie wysusza skóry rąk, zawiera glicerol (glicerynę), który w wilgotnym środowisku nawilża skórę.

SPOSÓB UŻYCIA


Nałożyć niewielką ilość płynu na gąbkę do mycia naczyń. Umyć naczynia i opłukać wodą. Aby usunąć tłuszcz i zasuszone pozostałości żywności z naczyń, należy dodać środek do zlewu napełnionego gorącą wodą, pozostawić naczynia na kilka minut, a następnie opłukać wodą.

PRZECIWWSKAZANIA


Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu, natychmiast przemyć oczy dużą ilością zimnej wody. Nie wdychać. Chronić przed dziećmi.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA


W celu zapewnienia wysokiej jakości i skuteczności nie należy narażać środka na gwałtowne zmiany temperatury, zamrażanie lub długotrwałe przechowywanie w temperaturze powyżej 32°C.

DATA WAŻNOŚCI


3 lata

KRAJ POCHODZENIA


USA

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach