DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Marki Coral Club / ALIVE / Alive G Płyn do mycia wszystkich powierzchni szklanych
Alive G Płyn do mycia wszystkich powierzchni szklanych, środek do czyszczenia szkła i luster
#81204

Alive G Płyn do mycia wszystkich powierzchni szklanych (500 ml)

Skoncentrowany płyn czyszczący o zapachu rumianku przeznaczony do mycia wszystkich powierzchni szklanych. Czytaj więcej...
Substancje powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego z ziaren, rzepaku, orzecha kokosowego lub buraka. Dzięki łagodnym substancjom powierzchniowo czynnym doskonale usuwa tłuste i olejowe zabrudzenia, ślady pozostawione przez owady i wszelkie inne zanieczyszczenia z okien, luster, szyb samochodowych, monitorów telewizorów i komputerów, poliwęglanu czy szkła akrylowego. Wykazuje działanie antystatyczne.

SPOSÓB UŻYCIA


Rozcieńczyć w stosunku 1:5 (100 ml środka na 400 ml czystej wody) w butelce z rozpylaczem. Równomiernie rozprowadzić środek na zabrudzonej powierzchni za pomocą rozpylacza, usunąć płyn gąbką lub zbierakiem do okien. W celu usunięcia plam z tłuszczu należy starannie przecierać kulistymi ruchami. Środek nie wymaga zmywania, z wyjątkiem powierzchni mających kontakt z żywnością i wodą pitną.

PRZECIWWSKAZANIA


Używać rękawic ochronnych. Unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się do oczu, dokładnie przemyć oczy wodą. Nie połykać. W razie przypadkowego połknięcia, przepłukać jamę ustną i w razie konieczności skontaktować się z lekarzem. Środek niepalny.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA


Przechowywać w suchym, zaciemnionym i niedostępnym dla dzieci miejscu, w temperaturze nie przekraczającej +25 °C.

DATA WAŻNOŚCI


3 lata

KRAJ POCHODZENIA


Francja

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach