DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Marki Coral Club / ALIVE / Alive Skoncentrowany proszek do prania tkanin białych i kolorowych
Alive Skoncentrowany proszek do prania tkanin białych i kolorowych, proszek do prania, koncentrat proszku do prania, koncentr
#81113

Alive Skoncentrowany proszek do prania tkanin białych i kolorowych (907 g)

Ekologiczny produkt o wysokiej wydajności, który służy zarówno do prania ręcznego, jak i prania w pralce. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Alive Skoncentrowany proszek do prania tkanin białych i kolorowych w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Jest w 100% biodegradowalny, nie zawiera fosforanów i substancji syntetycznych.

SPOSÓB UŻYCIA


Miarka znajduje się wewnątrz opakowania (1 miarka = 50 g proszku). Należy przestrzegać zaleceń dotyczących pielęgnacji umieszczonych na metkach odzieży.

PRZECIWWSKAZANIA


Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu, natychmiast przemyć oczy dużą ilością zimnej wody, nie krócej niż 15 minut. W trakcie przemywania oczy powinny być otwarte. Nie wdychać. Nie połykać. W przypadku połknięcia wypić litr wody, nie wywoływać wymiotów. W razie konieczności skontaktować się z lekarzem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA


Przechowywać w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu. Nie narażać na gwałtowne zmiany temperatury, zamrażanie lub długotrwałe przechowywanie w temperaturze powyżej 90 °C.

DATA WAŻNOŚCI


3 lata

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach