DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Marki Coral Club / ALIVE / Alive Skoncentrowany środek do wybielania i usuwania uporczywych zabrudzeń
Alive Skoncentrowany środek do wybielania i usuwania uporczywych zabrudzeń, bezzapachowy wybielacz tlenowy
#81111

Alive Skoncentrowany środek do wybielania i usuwania uporczywych zabrudzeń (1130 g)

Bezpieczny i niezwykle skuteczny wybielacz tlenowy о szerokim spektrum zastosowania: może być użyty do prania, czyszczenia dywanów, utrzymywania w czystości łazienki i toalety. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Alive Skoncentrowany środek do wybielania i usuwania uporczywych zabrudzeń w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.

SPOSÓB UŻYCIA


Miarka znajduje się wewnątrz opakowania (1 miarka = 65 g proszku). Należy przestrzegać zaleceń dotyczących pielęgnacji umieszczonych na metkach odzieży.
Czyszczenie dywanów: Rozpuścić proszek w gorącej wodzie, nanieść na powierzchnię dywanu, pozostawić na 20 minut, a następnie zmyć. Czyszczenie odkurzaczem piorącym: rozpuścić proszek w gorącej wodzie.
Łazienka: Namoczyć zasłony prysznicowe i dywaniki, pozostawić na noc, rano opłukać.
Czyszczenie toalety: Nanieść proszek na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na 20 minut, wyczyścić szczotką, spłukać wodą.

PRZECIWWSKAZANIA


Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu, natychmiast przemyć oczy dużą ilością zimnej wody, nie krócej niż 15 minut. W czasie przemywania oczy powinny być otwarte. Nie wdychać. Nie połykać. W razie przypadkowego połknięcia, przepłukać jamę ustną i nie wywoływać wymiotów. W razie konieczności skontaktować się z lekarzem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA


Przechowywać w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu. Nie narażać na gwałtowne zmiany temperatury, zamrażanie lub długotrwałe przechowywanie w temperaturze powyżej 90°C.

DATA WAŻNOŚCI


3 lata

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach