DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Piękno / Pielęgnacja ciała / Aloe gel
Pielęgnacja ciała: Aloe gel, na oparzenia słoneczne, oparzenia, nagietek, alantoinę, pantenol, rumianek, zieloną herbatę, liz
#5113

Aloe gel (120 ml)

Doskonale zmiękcza skórę, pomaga zachować wilgoć w gorącej, zimnej i wietrznej pogodzie, pomaga przy oparzeniach słonecznych i małych ugryzieniach owadów, i może być stosowany po goleniu jako lekki balsam. Czytaj więcej...
Produkt wycofany
Aloe gel (120 ml)

SKŁAD


Aloesowy żel sorbitolowy, ekstrakt z kwiatu nagietka, alantoina, pantenol, ekstrakt z liści kapusty, ekstrakt kwiaty rumianku, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z ogórka, lizat drożdżowy, składniki pomocnicze.

Żel Aloe doskonale zmiękcza skórę, pomaga zatrzymywać wilgoć w gorącej, zimnej i wietrznej pogodzie, pomaga przy oparzeniach słonecznych i małych ugryzieniach owadów i może być stosowany po goleniu jako lekki balsam.

Aloes i pantenol promują regenerację skóry, wygładzają drobne zmarszczki, mają doskonałe działanie bakteriobójcze, nawilżające i tonizujące.

Wyciąg z nagietka i rumianku zapewnia kompleksową opiekę medyczną dla skóry tłustej i problematycznej. Oczyszczają, wąskie pory, przyczyniają się do wzmocnienia ścian naczyń krwionośnych, regulują metabolizm lipidów w komórkach skóry, mają właściwości przeciwobrzękowe, przeciwzapalne.

Wyciąg z kapusty stosuje się do skóry tłustej i porowatej. Pomaga przy trądziku, chorobach krostkowych, stanach zapalnych skóry.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach