DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Trawienie / Aloemannan
Trawienie: Aloemannan, trawienie, składniki odżywcze, alloemanan
#1700

Aloemannan (60 kapsułek)

Środki poprawiające trawienie i pracę przewodu żołądkowo-jelitowego. Ma ogólne działanie wzmacniające, przeciwzapalne i lecznicze. Czytaj więcej...
Produkt wycofany
Aloemannan (60 kapsułek)

Skład


arrow
Aloemannan 150 mg
arrow
Wapń (węglan, kazeinian) 158 mg
arrow
Lecytyna 50 mg
arrow
Nasiona lnu 50 mg
arrow
Składniki pomocnicze

Natura dała człowiekowi wiele wspaniałych roślin, jedną z nich jest aloes. Ze względu na niesamowitą skuteczność, aloes był szeroko stosowany przez wiele stuleci. W medycynie ludowej aloes jest od dawna stosowany w celu poprawy trawienia, ochrony i przywracania błon śluzowych w różnych procesach zapalnych od starożytności do dnia dzisiejszego.

"Aloemannan" jest doskonałym środkiem poprawiającym trawienie i funkcjonowanie przewodu żołądkowo-jelitowego, ma ogólne działanie wzmacniające, przeciwzapalne i lecznicze. Ze względu na ścisły związek wszystkich składników (aloesu, siemię lniane, lecytynę i wapń), produkt jest łatwo wchłaniany przez organizm, normalizuje aktywność trawienną, chroni błonę śluzową przewodu pokarmowego i przyspiesza procesy regeneracyjne w uszkodzonych tkankach.

Działanie aktywnych komponentów


Aloes ma wyjątkową zdolność wywoływania mechanizmów gojenia, bez względu na to, czy cierpi na wrzody, oparzenia, trądzik, czy jakiekolwiek inne rodzaje uszkodzenia komórek. Naukowcy uważają, że skuteczna roślina powoduje synergizm - wspólne harmonijne działanie wszystkich korzystnych składników aloesu.

Obecnie 75 użytecznych substancji ekstrahuje się z aloesu


Najważniejsze z nich to:
arrow
saponiny mają właściwości przeciwzapalne, aktywnie blokują chininy, powodując reakcje zapalne w przewodzie żołądkowo-jelitowym;
arrow
Aloesowe antrachinony mają wyjątkowy i łagodny efekt przeczyszczający, ponieważ nie zakłócają trawienia w jelicie cienkim i wchłaniania substancji odżywczych, sprzyjają eliminacji toksycznych substancji z organizmu;
arrow
aminokwasy: 20 z 22 i 7 z 8 niezastąpionych aminokwasów - źródła białka niezbędne do regeneracji tkanin;
arrow
monosacharydy i polisacharydy pomagają organizmowi radzić sobie z procesami zapalnymi spowodowanymi chorobami przewodu pokarmowego, stymulują funkcje układu obronnego, wspomagają gojenie uszkodzonych obszarów błony śluzowej, poprawiają trawienie i funkcjonują wątrobę.

Siemię lniane zawiera do 40% oleju tłustego, 24% substancji białkowych, 6-8% śluzu, glicerydów, węglowodanów, kwasów organicznych, enzymów, witaminy A. Śluz siewny ma właściwości otaczające i zmiękczające, łagodzi podrażniające działanie różnych substancji przyjmowanych doustnie. Ponadto fitoestrogeny zawarte w siemieniu lnianym mają pozytywny wpływ na stan hormonalny organizmu, zapobiegając rozwojowi wielu poważnych chorób.

Lecytyna aktywnie uczestniczy w metabolizmie lipidów, zapobiegając tłuszczowej degeneracji wątroby.

Zastosowanie


Produkt "Aloemannan" zapewni znaczącą pomoc i zapobiegnie rozwojowi lub zaostrzeniu się chorób, takich jak:
arrow
zapalenie żołądka, zapalenie okrężnicy;
arrow
wrzód żołądka lub dwunastnicy;
arrow
choroba Leśniowskiego-Crohna;
arrow
zaburzenia wątroby.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach