DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Jak żywa woda wpływa na ciało, coral-mine, coralmine, coral mine

Jak żywa woda wpływa na ciało

Coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość wody i stan organizmu po jej wypiciu. Ale nawet nasi przodkowie wiedzieli, że woda może zabijać, a może ożywić!

Woda ze wskaźnikiem redoks wody ze znakiem plus nazywa się Dead, a ze znakiem minus - Living.

Nasze ciało od urodzenia składa się w 90% z wody. A im jesteśmy starsi, tym mniej wody pozostaje w ciele. Dobry pan jego ciała nie pozwoli wyschnąć i będzie przestrzegał właściwego picia. Oznacza to, że organizm powinien otrzymywać 30 ml wody na 1 kg masy ciała dziennie przy minimalnych obciążeniach. Latem pijemy więcej z powodu upału, więc liczymy już na 40 ml wody na kilogram masy.

Martwa woda odbiera siłę i energię. Życie na odwrót. Potencjał redoks martwej wody ma ładunek dodatni, a żywej wody ujemny.

Ciało zużywa ogromną ilość energii na przetwarzanie martwej wody w wodę żywą. Dlatego ludzie tracą nastrój, a wydajność traci. Dostając więcej kwasu niż to konieczne, ciało szuka sposobu na jego zneutralizowanie, które zmniejsza ilość potasu i wapnia w organizmie.

Aby temu zapobiec, konieczne jest monitorowanie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie i wskaźnika potencjału redoks poprzez mineralizację.

Aby zapewnić, że praca serca i układu krążenia jest tak skuteczna, jak to możliwe, a onkologia nie zaszkodzi naszym przeznaczeniom, opracowano bardzo prosty i niedrogi program alkalizacji i rewitalizacji wody za pomocą organicznego wapnia - Coral-Mine.

Coral-Mine (30 saszetek)


Wapń oferowany przez Coral Club jest wydobywany u wybrzeży Okinawy. Ta wyspa słynie ze stuleci, przyciągnęła uwagę naukowców z całego świata.

Niesamowite stworzenie natury Coral Sango zawiera wiele pierwiastków śladowych: cynk, potas, wapń, magnez, siarkę, krzem i chrom.

Opuszczając worek do wody, woda jest rewitalizowana i alkalizowana, a także dezaktywacja chloru i drobnoustrojów chorobotwórczych, co jest bardzo ważne podczas picia wody z kranu i wody butelkowanej.

Codzienne stosowanie żywej wody chroni organizm przed wolnymi rodnikami, przywraca pracę przewodu pokarmowego, układu sercowo-naczyniowego i całego organizmu.

Mała torebka Coral Sango to świetny pomocnik dla twojego zdrowia!

Olga Fikier
Autor: OLGA FIKIER
15.05.2019

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Jak i gdzie kupić

Aby kupić produkty ze zniżką 20%, musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej Coral Club.

Po rejestracji niezależny dystrybutor w Poznaniu skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać produkt, udzieli pełnej konsultacji na jego temat, a także pomoże w realizacji zamówienia.
REJESTRACJA W CORAL CLUB

Coral Club w innych krajach