DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Jelito jest drugim ludzkim mózgiem, leczenie jelit, oczyszczanie jelit, dysbioza jelit, ból jelit, ból jelit, preparaty jelit

Jelito jest drugim ludzkim mózgiem

Jelito jest głównym narządem i drugim ludzkim mózgiem. Zawiera większą liczbę neuronów, limfocytów i pożytecznych mikroorganizmów. W wyniku ich skoordynowanej pracy rodzi się silna odporność.

Zdarza się, że ludzie mają poważną chorobę, ale nie wiedzą o tym. Choroba może przebiegać bezobjawowo i objawiać się w różnych częściach ciała. Na przykład ból w żołądku, ale w rzeczywistości przyczyną jest jelito cienkie.

Dziewięćdziesiąt procent światowej populacji cierpi na dysbiozę. U zainfekowanych bakteriami chorobotwórczymi osłabia się funkcja ochronna organizmu, zaburza się proces przyswajania witamin i minerałów z pożywienia. W rezultacie dochodzi do hipowitaminozy.

Najgorsze jest to, że drobnoustroje zatruwają ciało, zaburzając pracę wątroby i innych narządów. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest częsta zmiana nastroju, załamanie, nadwaga. Prowadzi to do zapalenia żołądka, nadwagi, a nawet do onkologii.

Dobry nastrój, gęste włosy, zdrowa skóra, paznokcie również zależą całkowicie od stanu mikroflory jelitowej.

Naukowcy udowodnili, że brudne jelita przyczyniają się do rozwoju egzemy, astmy i łuszczycy.

Najprostszą rzeczą, jaką każdy z was może zrobić, jest utrzymanie zdrowia poprzez wzmocnienie armii pożytecznych bakterii za pomocą Programu docelowego: Zdrowe jelita.

Każdy z narządów składa się z bilionów komórek. Tylko na poziomie komórkowym można rozwiązać różne problemy związane z chorobami.

Jelito ma 300 metrów kwadratowych powierzchni, na której żyje pewna liczba enterocytów. Ciężko pracują, aby przywrócić nabłonek. Na przykład jelito cienkie jest aktualizowane co 2 dni, jelito grube co 4 dni, błona śluzowa żołądka przez 5 dni. W rezultacie po 2-3 tygodniach masz całkowicie nowy przewód żołądkowo-jelitowy.

Pożyteczne bakterie w jelitach pomagają trawić pokarm, neutralizować szkodliwe bakterie, są odpowiedzialne za stan przewodu pokarmowego, rozkładają białka i biorą udział w absorpcji witamin i minerałów.

Dlatego probiotyki takie jak: Super-Flora lub B-Kurunga muszą być obecne w diecie. Nawiasem mówiąc, Super-Flora i Coral Lecithin są objęte programem oczyszczania.

Życzę wam, abyście rozpoczęli swoją podróż do świata zdrowia od oczyszczania jelit!

Olga Fikier
Autor: OLGA FIKIER
10.07.2018

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Jak i gdzie kupić

Aby kupić produkty ze zniżką 20%, musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej Coral Club.

Po rejestracji niezależny dystrybutor w Poznaniu skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać produkt, udzieli pełnej konsultacji na jego temat, a także pomoże w realizacji zamówienia.
REJESTRACJA W CORAL CLUB

Coral Club w innych krajach