DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Zalety morskich kąpieli solnych, microhydrin

Zalety morskich kąpieli solnych

Od czasów starożytnych znane były ogromne zalety kąpieli morskich. A jak nie przywiązywać wagi do leczenia i zapobiegania największemu organowi układu wydalniczego - skórze?

Jednak nie tylko skóra, ale także układ nerwowy, sercowo-naczyniowy, krwionośny i limfatyczny otrzymują część zdrowia podczas korzystania z wanien. Nie mówię o młodości i pięknie!

Patrząc na historię rozwoju tego prostego i bardzo skutecznego sposobu na zwiększenie odporności, można zauważyć, że pierwsza wzmianka zaprowadzi cię do Indii w 1500 wieku przed naszą erą. Mianowicie, Asyryjczycy i Żydzi używali soli morskiej do celów terapeutycznych, a następnie Grecy, od których nauki zostały przekazane Rzymianom.

Wielcy ludzie i założyciele nauk medycznych, tacy jak Pitagoras i Awicenna, przeprowadzili leczenie w ten piękny i przyjemny sposób.

Podczas kąpieli z solą morską rozstępy i cellulit znikają, wzrost turgora skóry, obrzęk i ból zmniejszają się, a ciśnienie normalizuje się.

Ze względu na wzmocnienie naczyń krwionośnych na ciele znikają sieci naczyń włosowatych, trądzik i trądzik. Układ limfatyczny jest oczyszczony.

Jeśli uruchomisz program przeciwgrzybiczy w połączeniu z solą morską w celach profilaktycznych, da to oszałamiający efekt.

Większość soli do kąpieli zawiera olejki aromatyczne, które wdychają górne drogi oddechowe, uspokajają układ nerwowy, wzmacniają i po prostu poprawiają nastrój.

Aby uzyskać wszystkie te efekty w przytulnej łazience, sugeruję użycie soli do kąpieli Microhydrin, produkowanej przez Coral Club.

Zawiera sole z Morza Martwego, witaminę C, która spowalnia starzenie, a także przeciwutleniacz Microhydrin, który promuje odnowę skóry, przyspieszone gojenie się ran. Uwzględniono także olejki eteryczne z lawendy i grejpfruta, które są korzystne dla układu nerwowego i oddechowego.

Zabieg należy wykonywać w przyjemnej ciepłej wodzie 2-3 razy w tygodniu, wypełniając wannę wodą do klatki piersiowej, chroniąc serce przed nadmiernym stresem.

Puszysty ręcznik frotte, ulubiona herbata Phandetox oraz wspaniały zestaw wodorostów i ekstraktów keratynowych Oda Naturals pomogą Ci ukończyć ten piękny zimowy wieczór w magicznym nastroju.

Olga Fikier
Autor: OLGA FIKIER
04.02.2019

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Jak i gdzie kupić

Aby kupić produkty ze zniżką 20%, musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej Coral Club.

Po rejestracji niezależny dystrybutor w Poznaniu skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać produkt, udzieli pełnej konsultacji na jego temat, a także pomoże w realizacji zamówienia.
REJESTRACJA W CORAL CLUB

Coral Club w innych krajach