DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Piękno / Pielęgnacja ciała / Bath Salts with Microhydrin
Pielęgnacja ciała: Bath Salts with Microhydrin, dla ciała
#5185

Bath Salts with Microhydrin (624 g)

Kąpiel z solą morską działa regenerująco i pobudzająco na skórę, wzbogacając ją mikro- i makroelementami. Czytaj więcej...
Produkt wycofany
Bath Salts with Microhydrin (624 g)
Sól do kąpieli nadaje świeżości wodzie i sprawia, że ​​jest miękka. Lecznicze właściwości mineralnych soli morskich i mikrohydryny sprzyjają odnowie skóry. Gdy stosuje się sól, pory są otwierane, co ułatwia transport substancji odżywczych do głębokich warstw skóry i przyspiesza eliminację toksyn i żużli. Kąpiele z solą morską działają regenerująco i pobudzająco na skórę, wzbogacają ją o mikro i makroelementy, dzięki czemu utrzymuje się niezbędny bilans wodny komórek skóry, zwiększa się jej sprężystość i elastyczność. Sól ma działanie antyseptyczne i antystresowe, zapobiega powstawaniu cellulitu poprzez stymulację krążenia krwi i przepływu limfy.

Cytrusowe i lawendowe olejki eteryczne nadają soli subtelny, wyrafinowany aromat, mają korzystny wpływ na zdrowie psychiczne i nastrój emocjonalny oraz przyczyniają się do rozluźnienia mięśni. Mają działanie antyseptyczne i przeciwzapalne, stymulują regenerację komórek skóry.

Microhydrin zapewnia niezawodną ochronę przed wolnymi rodnikami i zapobiega przedwczesnemu starzeniu, nasyca komórki skóry tlenem, poprawia ich odżywienie i oddychanie oraz łagodzi napięcie mięśni.

Skład


Sodu półtorawęglan, siarczan magnezu, chlorek sodu, wodorowęglan sodu, olejki eteryczne z grejpfruta, mandarynki, mikrohydryny, olejek lawendowy, cyklometikon, witamina C.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach