DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Oczyszczenie i detoksykacja / Black Walnut Leaves
Oczyszczenie: Black Walnut Leaves, oczyszczanie, detoksykacja, detoksykacja, składniki odżywcze, przeciw robakom, przeciw rob
#1395

Black Walnut Leaves (100 tabletek)

Skuteczny produkt roślinny o działaniu przeciwrobaczym, przeciwbakteryjnym i przeciwzapalnym. Czytaj więcej...
Produkt wycofany
Black Walnut Leaves (100 tabletek)
Orzech czarny jest wysoko ceniony w swojej ojczyźnie - w Ameryce Północnej - ze względu na skuteczne działanie jego naturalnych substancji. Roślina zawiera polifenole, juglon, witaminę C, karoten, witaminy B1, B6, E, P, olejek eteryczny, kwasy organiczne, garbniki itp. Należy zauważyć, że stężenie juglonu i polifenoli w czarnych liściach orzecha włoskiego jest 2-4 razy wyższe niż orzech.

Orzech czarny stosuje się w przypadku inwazji robaków, chorób żołądkowo-jelitowych, przewlekłego egzemy, skazy. Stosowany w złożonych programach odchudzania, oczyszczania ciała, jego regeneracji, jako dodatek do różnych chorób przewlekłych.

"Liście czarnego orzecha" to produkt o działaniu przeciw robakom, przeciwbakteryjnym, przeciwzapalnym. W szczególności jest wskazany dla starszych osób ze skłonnością do zaparć.

Działanie składników aktywnych


Yuglon jest główną aktywną i bardzo cenną substancją z czarnego orzecha. Z 500-700 kg naturalnych surowców otrzymuje się tylko 100 g yuglonu! Normalizuje jelito, działając jako łagodny środek przeczyszczający na zaparcia. Skuteczny wobec bakterii i robaków. Hipokrates używał go do wydalania robaków. W medycynie ludowej w Południowej i Północnej Ameryce, a teraz używają tego samego środka przeciwko ascaris i tasiemcom.

Flawonoidy zapewniają właściwości przeciwutleniające i przeciwskurczowe, a także rozluźniają mięśnie gładkie.

Kwas linolenowy bierze aktywny udział w rozkładzie komórek tłuszczowych i obniża poziom cholesterolu o niskiej gęstości, co jest jedną z przyczyn miażdżycy i degeneracji tłuszczowej wątroby. Kwas linolenowy jest bardzo ważny dla organizmu człowieka, ponieważ jest on częścią błon komórkowych, włókien nerwowych i siatkówki. Nie jest syntetyzowany w ciele i musi pochodzić z pożywienia.

Garbniki (garbniki) wpływają na błony śluzowe, zmniejszając podrażnienie i poprawiając gęstość tkanek, mają działanie przeciwzapalne. Garbniki tworzą nieprzepuszczalny film, który izoluje błony śluzowe od dalszych uszkodzeń i infekcji, a tym samym przyspiesza ich gojenie.

Zastosowanie


Główne działanie produktu "czarne liście orzecha włoskiego":
arrow
Antihelminthic - na różne inwazje, zarówno ostre, jak i przewlekłe choroby.
arrow
Antybakteryjny.
arrow
środek przeczyszczający.
arrow
Przeciwzapalny, przeciwutleniacz.

Skład


arrow
Liście czarnego orzecha - 487,5 mg.
arrow
Węglan wapnia - 75 mg.
arrow
Elementy pomocnicze.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach