DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Marki Coral Club / C7 / C7 Serum głęboko zmarszczkowe
C7 Serum głęboko zmarszczkowe, odmładzanie twarzy, przeciwzmarszczkowa, przeciwzmarszczkowa skóra twarzy
#7004

C7 Serum głęboko zmarszczkowe (30 ml)

Kompleksowa pielęgnacja skóry w nocy, rozpoczynająca procesy odżywiania i odnowy komórek, nawilża i tworzy efekt odmładzającego liftingu. Czytaj więcej...
Produkt wycofany
C7 Serum głęboko zmarszczkowe (30 ml)
SKŁADNIKI
Wyciąg z aloesu, argirelina (acetylo-hipsapeptyd-8), gliceryna, sorbitol, kwas hialuronowy, alantoina, ekstrakty: echinacea, ogórek, zielona herbata, nasiona winogron, brwi, żywokost, pantenol, jedwabne aminokwasy, oleje: pomarańczowe, grejpfrutowe, tean , witamina A, hydrolizowane białko pszenicy, witamina E, witamina C, składniki pomocnicze.

Surowica głębokiego zmarszczka jest skutecznym środkiem, który doskonale aktywuje procesy regeneracyjne w komórkach skóry w nocy.

Serum zawiera rewolucyjny składnik argireliny. Ten unikalny peptyd został zaprojektowany specjalnie w celu zmniejszenia zmarszczek na twarzy i starzenia się skóry. Argireline osłabia skurcz mięśni twarzy, hamując aktywność hormonów katecholaminowych, które powodują skurcze mięśni i pojawianie się zmarszczek, zapobiega pojawianiu się zmarszczek nowej generacji, a także wzmacnia walczące zmarszczki mimiczne na czole i wokół oczu.

Jedwabne aminokwasy są doskonałymi środkami nawilżającymi. Głęboko wnikając w komórki, wypełniają wszelkie uszkodzenia i nierówności w skórze, przywracając je do gładkiej i zdrowej cery, uczestniczą w syntezie białek, usprawniając procesy metaboliczne w komórkach skóry.

Alantoina działa zmiękczająco i nawilżająco, eliminuje złuszczanie, stymuluje odnowę komórek naskórka, wzmaga działanie innych bioaktywnych substancji i ma właściwości bakteriobójcze. Stymuluje ruchliwość leukocytów odpowiedzialnych za obronę immunologiczną skóry.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach