DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Witalność na długo / Chlorella Tablets
Trawienie: Chlorella Tablets, oczyszczanie, detoksykacja, detoksykacja, trawienie, trawienie, składniki odżywcze, dla sportow
-10%

#2129

Chlorella Tablets (180 tabletek)

Chlorella przyczynia się do zdrowia wątroby, pomaga usuwać metale ciężkie z organizmu, pomaga we wzroście korzystnej mikroflory jelitowej, pomaga ukoić podrażnione ściany jelita. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Chlorella Tablets w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Chlorella Tablets (180 tabletek)

SKŁAD


Chlorella (Chlorella Pyrenoidosa) - 500 mg

Chlorella jest produktem opartym na mikroalgach. Chlorella, o wyjątkowych właściwościach biologicznych, posiada właściwości antyoksydacyjne i detoksykacyjne, zdolność do optymalizacji aktywności układu odpornościowego i procesu trawienia.

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


Jednokomórkowe glony o wartości odżywczej nie ustępują mięsu i zbożom. Jeśli pszenica zawiera 12% białka, to jej chlorella jest większa niż 50%! Ta cytoplazma składa się z białka. Według biochemików jest to bardzo dobre źródło białka dla tych osób. Ponadto chlorella zawiera beta-karoten, witaminy B9, B12, C, E, aminokwasy i minerały potrzebne do dobrego odżywiania.

Badania przeprowadzone przez amerykańskich naukowców ujawniły znaczące zdolności detoksykacyjne chlorelli. Wyniki te prowadzą do obecności chlorelli w ciele. Taki niedościgniony efekt wynika ze wzrostu toksyn.

Chlorella ma duży zapas chlorofilu. Ustalono, że mikroalgi zawierają chlorofil 5-10 razy więcej niż spirulina lub lucerna. Chlorofil jest bardzo skuteczny w walce z anemią: nasyca krew tlenem i przekształca się w hemoglobinę.

Chlorella ma korzystny wpływ na proces trawienny, normalizując wydalanie soków trawiennych i jest źródłem pokarmu dla przyjaznej mikroflory, która stymuluje jej wzrost. Włóknisty materiał, który tworzy ściany komórek alg poprawia funkcjonowanie jelit, łagodzi niestrawność i ma działanie lecznicze. Kompleks kwasów nukleinowych, białek, peptydów, które są częścią tego materiału, jest odpowiedzialny za proces antymutacji w tkankach i ich odbudowę.

Chlorella pomaga także stymulować obronę organizmu poprzez wydzielanie białka antywirusowego interferonu, które ma specyficzne właściwości przeciwko wirusowi cytamegalii i wirusowi Epstein-Barr. Dzięki tym właściwościom konfrontuje się z wieloma chorobami zakaźnymi.

ZASTOSOWANIE


"Chlorella" jest pomocna:
arrow
Osoby o słabym zdrowiu, osoby starsze, mieszkańcy dużych miast przemysłowych, pracujący w niebezpiecznych branżach.
arrow
Palacze, nieodpowiedni alkohol.
arrow
W zapobieganiu anemii.
arrow
Z dysbiozą i chorobami żołądkowo-jelitowymi.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach