DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Witalność na długo / Coenzyme Q10
Serce i naczynia krwionośne: Coenzyme Q10, energia, energia, serce, serce, naczynia krwionośne, naczynia krwionośne, witaminy
#2177

Coenzyme Q10 (60 kapsułek)

Podłoże energetyczne niezbędne do życiowej aktywności wszystkich komórek naszego ciała. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Coenzyme Q10 w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Coenzyme Q10 (60 kapsułek)

SKŁAD


arrow
Koenzym Q10 -100 mg.
arrow
Elementy pomocnicze.

Ubichinon Koenzym Q10 - jest substratem energetycznym niezbędnym do życia wszystkich typów komórek. Przy wystarczającej zawartości w tkankach zachodzi normalny przebieg reakcji immunologicznych. W ludzkim ciele Koenzym jest syntetyzowany z kwasu mewalonowego, jednego z kluczowych kwasów organicznych żywych istot. Wraz z wiekiem proces ten znika, a następnie przychodzi z pomocą suplementu diety "Koenzym Q10".

Produkt Koenzym Q10 oparty na ubichinonie zwiększa potencjał energetyczny organizmu, wzmacnia ochronę antyoksydacyjną, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się i rozwojowi wielu dolegliwości.

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


Największe zapotrzebowanie na koenzym Q10 odczuwane jest przez narządy przy maksymalnych wydatkach energetycznych - sercu, wątrobie, nerkach i trzustce. Substancja ta jest integralną częścią mitochondriów, które wytwarzają około 95% całej energii potrzebnej ludzkiemu ciału. Stosowanie Koenzymu jest przewidziane przez wiele programów odchudzających, ponieważ Pobudza wytwarzanie energii i normalizuje proces metabolizmu. W tym przypadku nadmiar tkanki tłuszczowej jest rozkładany i wykorzystywany przez organizm jako źródło składników odżywczych.

Wraz z wiekiem organizm traci zdolność asymilacji wystarczającej ilości Koenzym Q10 pochodzącego z pożywienia. Równocześnie zmniejsza się jego synteza w organizmie, co jest jedną z przyczyn wielu chorób towarzyszących starości.

Badania wykazały, że Koenzym Q10 jest niezbędny do zapewnienia odporności organizmu: wzmacnia aktywność makrofagów i zwiększa ilość immunoglobulin.

Substancja ta normalizuje również pracę układu sercowo-naczyniowego: zwiększa kurczliwość mięśnia sercowego i poprawia jego przepływ krwi, wykazuje działanie przeciwzapalne, antyarytmiczne i hipotensyjne, zwiększa wytrzymałość fizyczną, spowalnia proces starzenia, chroni mitochondria przed utlenianiem. Znacznie zmniejsza toksyczne działanie leków, wspomaga funkcję grasicy.

Należy zauważyć, że działanie Koenzymu nie jest natychmiastowe. Wyniki jego stosowania zaczynają pojawiać się w 2-4 tygodnie po rozpoczęciu przyjmowania, kiedy osiągany jest wymagany poziom jego stężenia w organizmie.

ZASTOSOWANIE


arrow
Astenia i zespół chronicznego zmęczenia.
arrow
Stany emocjonalnego lub fizycznego wyczerpania.
arrow
IHD, arytmie, nadciśnienie.
arrow
Miażdżyca i zaburzenia metaboliczne.
arrow
Nadwaga i rehabilitacja po różnych chorobach.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach