DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Piękno / Pielęgnacja ciała / Krem do ciała Gest-One
Krem do ciała Gest-One, dla kobiet z zaburzeniami równowagi hormonalnej, nieprawidłowościami miesiączkowania, kolagenem
#5200

Krem do ciała Gest-One (56 g)

Profilaktyczny kosmetyk z naturalnymi fitoestrogenami. Codzienne stosowanie kremu pomoże rozwiązać problemy związane z brakiem równowagi hormonalnej, cyklem miesiączkowym, a także poprawi kondycję skóry. Czytaj więcej...
Produkt wycofany
Krem do ciała Gest-One (56 g)
Krem "Gest-One" to kosmetyk profilaktyczny z naturalnymi fitoestrogenami. Codzienna aplikacja kremu pomoże rozwiązać problemy związane z zaburzeniami równowagi hormonalnej cyklu miesiączkowego, a także poprawi kondycję skóry.

Ekstrakt Dioscorea (dziki yam) jest źródłem naturalnej diosgeniny fitoestrogenu, prekursora progesteronu. Fitoestrogeny mają pozytywny wpływ na stan hormonalny, cykl menstruacyjny, zmniejszają problemy związane z dysfunkcją jajników, przed i po klimacie.

Wyciąg z Tsimitsifugi ma łagodny efekt estrogenopodobny. Roślinne substancje estrogenowe zmniejszają wygląd klimakterium i przyspieszają odnowę komórek skóry, zwiększając zawartość kolagenu i kwasu hialuronowego.

Ekstrakt z aloesu z Barbados i olej jojoba to doskonałe środki nawilżające, które zmiękczają skórę wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi i aminokwasami, pomagają zatrzymać wilgoć w skórze. Przeciwutleniające witaminy E i F zawarte w roślinach mają działanie przeciwzapalne i przeciwstarzeniowe.

Skład


Ekstrakt z liści Aloe Barbados, olej jojoba, ekstrakt Dioscorea (dziki ignam), ekstrakt z korzenia łopianu, betaglukan, wyciąg z cimicifuga, witamina E, składniki pomocnicze.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach