DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Trawienie / Coral Artichoke
Trawienie: Karczoch / Coral Artichoke, trawienie, trawienie, składniki odżywcze, wątroba, zapalenie wątroby, metabolizm, arti
#91640

Coral Artichoke (90 kapsułek)

Produkt ma działanie lecznicze na wątrobę i drogi żółciowe, poprawiając pracę układu trawiennego i ogólny stan zdrowia. Czytaj więcej...
Coral Artichoke (90 kapsułek)
"Coral Artichoke" jest pierwszym przyjacielem wątroby! Najlepsze hepatoprotektory roślinne w składzie produktu - (karczoch, ostryż mleczny) + mniszek lekarski, betaina mają działanie lecznicze na wątrobę i drogi żółciowe, zapewniają detoksykacyjną ochronę organizmu, poprawiają funkcjonowanie narządów trawiennych i ogólne samopoczucie.

Działanie składników aktywnych


Karczoch jest cennym produktem dietetycznym o pikantnym i orzechowym posmaku. Niewątpliwą zaletą tego warzywa jest wyraźny efekt hepatoprotekcyjny. Substancje czynne karczochów - kwasy kawowe, tsinarina, flawonoidy - mają właściwości oczyszczające i żółciopędne. Redukują one cholinoesterazę, zmniejszają produkcję tłuszczu i lipidów w wątrobie i mają działanie lecznicze. Ponadto karczoch przyspiesza usuwanie nadmiaru płynów i związków zawierających azot. Dostarczenie organizmowi składników odżywczych, białka, witamin A, C, B1, B2, karotenu, minerałów, karczochów normalizuje procesy metaboliczne i trawienie.

Ostropest plamisty (ostropest plamisty) z powodzeniem stosuje się w różnych zaburzeniach wątroby. Wyciąg z ostropestu plamistego polecany jest przez Instytut Odżywiania Rosyjskiej Akademii Nauk Medycznych jako środek profilaktyczny dla regionu o uszkodzonej ekologii. Ta roślina lecznicza zawiera rzadką biologicznie czynną sylimarynę, a także około 200 innych cennych składników. Roślina wzmacnia powstawanie i wydzielanie żółci, wydzielnicze i ruchowe funkcje przewodu pokarmowego, zwiększa ochronne właściwości wątroby w zakażeniach i zatruciach (w tym w chlodzie, promieniowaniu, lekach, alkoholu, nawet najbardziej niebezpiecznych z grzybów - jasnego muchomora i grzyba).

Dmuchawiec jest bardzo popularny wśród mieszkańców Europy. Substancje gorzkie stymulują apetyt i poprawiają trawienie, działają żółciopędnie, moczopędnie i przeczyszczająco. Ekstrakt z mniszka lekarskiego jest jednym z najcenniejszych środków tonizujących i ujędrniających.

Betaina jest substancją lipotropową pochodzenia roślinnego. Normalizuje metabolizm lipidów w wątrobie, poziom cholesterolu we krwi, bierze udział w procesach metabolicznych, promuje produkcję energii. Substancja ta ma również działanie żółciotwórcze i żółciopędne, poprawia czynność układu trawiennego.

Aplikacja


"Coral Artichoke" ma korzystny wpływ na wątrobę:
- w przypadku różnych zaburzeń: zapalenie wątroby, dystrofia wątroby, tłuszczowa hepatoza;
- z chronicznym zatruciem;
- w przypadku naruszenia procesu trawienia i metabolizmu.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach