DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Oczyszczenie i detoksykacja / Coral Black Walnut
Oczyszczenie: Orzech czarny / Coral Black Walnut, oczyszczanie, detoksykacja, detoksykacja, składniki odżywcze, przeciw robak
#91643

Coral Black Walnut (90 kapsułek)

Środki o działaniu przeciwrobaczym, przeciwbakteryjnym, przeciwzapalnym. Czytaj więcej...

Skład


arrow
Ekstrakt z liści orzecha czarnego (Juglans nigra) - 300 mg.
arrow
Ekstrakt z liści oregano (Origanum Vilgare) - 50 mg.
arrow
Elementy pomocnicze.

"Czarny orzech" (Juglans nigra) to najbliższy krewny orzecha włoskiego i ma identyczny skład chemiczny. Jednocześnie czarny orzech wyróżnia się ilościową przewagą składników odżywczych, co wyjaśnia jego właściwości lecznicze. Tak więc, w owocni i liściach czarnego orzecha, stężenie najcenniejszej substancji juglonu jest 2-4 razy wyższe niż w orzechu, stąd jego działanie jest znacząco różne.

Działanie składników aktywnych


Wyciąg z czarnego orzecha zwalcza robaki i grzyby z rodzaju Candida, przyczynia się do normalizacji stolca i poprawia jelito. Ma właściwości przeciwutleniające i tonizujące. Leczniczy wpływ orzecha czarnego wynika z faktu, że roślina ta zawiera dużą ilość juglonu, a także flawonoidy, kwasy organiczne, nienasycone kwasy tłuszczowe, kumaryny, glikozydy, witaminy C, B1, P, olejki eteryczne i minerały.

Ekstrakt z liści oregano jest bogatym źródłem olejków eterycznych i garbników, a także tymolu i karwakrolu - cennych substancji skutecznych przeciwko różnym rodzajom pasożytów. Oprócz właściwości przeciwrobaczych oregano przyczynia się do normalizacji trawienia: stymuluje ruchliwość jelit, poprawia funkcjonowanie pęcherzyka żółciowego, aktywuje wydzielanie substancji trawiennych.

Zastosowanie


Przyczynia się do ogólnej detoksykacji organizmu i poprawia trawienie:
Aktywne składniki produktu:
arrow
Pomóż pozbyć się ciała pasożytów.
arrow
Zapewnić zapobieganie infekcjom przez pasożyty, szczególnie w warunkach, kiedy jest to najbardziej prawdopodobne (częste korzystanie z ryb rzecznych i wody surowej, praca w ogrodzie, regularny kontakt ze zwierzętami, pływanie w wodzie itp.).
arrow
Pozytywnie wpływa na trawienie i funkcje jelitowe.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach