DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Zdrowe stawy / Coral Boswellia
Zdrowe stawy: Coral Boswellia, stawy, na stawy, składniki odżywcze, wzmacniają chrząstkę, na chrząstkę, bosvelia, boswellija,
#91846

Coral Boswellia (90 kapsułek)

Естествено средство за лечението, основано на екстракт от дървесна смола Boswellia, ефективен при възпалителните процеси на опорно-двигателния апарат. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Coral Boswellia w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Coral Boswellia (90 kapsułek)
Zapewnia kompleksową obsługę układu mięśniowo-szkieletowego. Podstawą produktu jest ekstrakt z rośliny o tej samej nazwie, który ze względu na zawartość kwasu boswelowego, przede wszystkim zmniejsza stan zapalny, poprawia krążenie krwi w tkankach mięśniowych i wzmacnia strukturę chrząstki.

DZIAŁANIE AKTYWNYCH KOMPONENTÓW


Salai guggal, Shallaki lub indyjskie kadzidło - na wschodzie nazywa się niskie drzewa rodziny Burzerów, rosnące w górzystych regionach Indii. Spośród wszystkich gatunków tej rośliny, Boswellia jest najbardziej cenionym tropikalnym, czyli Boswellia serrata, nazywanym przez Europejczyków kadzidłem indyjskim (indyjskim kadzidłem). Charakterystyczną cechą Boswellia jest obecność żywic aromatycznych zawierających legendarne kwasy boswe. To nie zbieg okoliczności, że Indianie nazywają Boswellię "wojownikiem z zapaleniem".

Spośród wszystkich składników odżywczych, a to jest olejki eteryczne (camphene, pinene) i dziąsła oraz kwas palmitynowy, najcenniejsze są kwasy bosweli ze względu na ich właściwości przeciwzapalne.

W trakcie badań indyjscy naukowcy odkryli, że zażywanie Boswellia skutecznie zmniejsza obrzęk i ból u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Jego mechanizm działania jest podobny do mechanizmu działania niesteroidowych leków przeciwzapalnych, ale bez ich nieodłącznych skutków ubocznych. Zasada działania kwasów boswellic na układ mięśniowo-szkieletowy jest następująca. Kwasy te skutecznie blokują syntezę leukotrienów, substancji hormonopodobnych, które są jednym z głównych czynników zapalnych w rdzeniu kręgowym, chrząstce, więzadłach, tkance łącznej, płynie okołostawowym. Zapobiegają także przenikaniu białych krwinek - leukocytów do chrząstki i płynu stawowego, nie tylko przyczyniając się do osłabienia reakcji zapalnej, ale także bezpośrednio zmniejszając stopień uszkodzenia chrząstki stawowej.

Boswellia jest również ceniona za wzmacniający wpływ na strukturę tkanki chrzęstnej i kostnej. Kwas Bosweliowy zapobiega rozwojowi specjalnych enzymów niszczących chrząstki, zmniejsza wydalanie z moczem strukturalnych składników chrząstki, takich jak hydroksyprolina, heksozaminy i kwas uronowy, spowalnia proces niszczenia chrząstki i, przeciwnie, przyspiesza procesy regeneracyjne. To działanie rośliny jest bezpośrednio związane z redukcją bólu i obrzękiem stawów.

Wśród innych skutków zdrowotnych kwasy bosweli również poprawiają krążenie krwi w stanach zapalnych tkanek stawowych, pomagają wzmocnić i przywrócić uszkodzone naczynia krwionośne oraz ułatwiają dostęp krwi i składników odżywczych do zmian.

ZASTOSOWANIE


arrow
pomaga zmniejszyć stan zapalny stawów, mięśni i chrząstki;
arrow
zapobiega rozwojowi procesów degeneracyjnych w tkance mięśniowo-szkieletowej;
arrow
poprawić przepływ krwi w mięśniach;
arrow
wygładzić nieprzyjemne uczucie nagłego ostrego bólu i sztywności w stawach.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach