DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Zintegrowane Wellness / Coral Detox
Oczyszczanie i detoksykacja Coral Detox, oczyszczanie, detoksykacja, detoksykacja, detoksykacja, detoksykacja, oczyszczanie c
#803500

Coral Detox

Zestaw podstawowy, przeznaczony do skutecznej detoksykacji organizmu. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Coral Detox w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Coral Detox - zestaw dla efektywnego oczyszczenia organizmu.

W zestawie Coral Detox znajdują się 4 produkty: Assimilator (90 kapsułek), H-500 (60 kapsułek), Coral-Mine (30 saszetek), Coral Lecithin (120 kapsułek).

ASSIMILATOR


Witamina D przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Witamina D bierze udział w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystaniu wapnia i fosforu. Witamina D przyczynia się do prawidłowej budowy kości i zębów. Witaminy A i D wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Witamina A przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania skóry i błon śluzowych. Witamina A bierze udział w prawidłowym metabolizmie żelaza. Witamina A przyczynia się do prawidłowego widzenia. Witamina D bierze udział w podziałach komórek, a witamina A odgrywa ważną rolę w procesie ich specjalizacji. Witamina D przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Wysoka zawartość witamin A i D.

H-500


Produkt zwiększa energię potencjalną ciała przez stymulowanie produkcji energii komórkowej, co jest bardzo ważne dla ogólnego stanu zdrowia, a także odpowiedniej podaży energii zapewnia wydajność fizyczną i umysłową, poprawia przemianę materii i mogą wytrzymać wiele niekorzystnych czynników.

CORAL-MINE


Służy do zapobiegania osteoporozie i zapaleniu stawów, a także reguluje układ wydalniczy i trawienny.

CORAL LECITHIN


Lecytyna wspiera utrzymanie prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi. Lecytyna bierze udział w prawidłowym metabolizmie tłuszczów. Lecytyna wspomaga poprawa funkcji nerwowo-mięśniowych. Lecytyna wspiera utrzymanie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Lecytyna wspomaga szybszą regenerację mięśni po wysiłku fizycznym.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach