DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Witalność na długo / Coral Magnesium
Serce i naczynia krwionośne: Magnez / Coral Magnesium, serce, naczynia krwionośne, antystres, witaminy, minerały, dla serca,
#91881

Coral Magnesium (90 kapsułek)

Coral Magnesium to kompleks mineralny zawierający magnez w postaci taurynianu i glicynianu. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Coral Magnesium w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Coral Magnesium (90 kapsułek)

SKŁAD


arrow
Magnez (Taurynian) - 75 mg.
arrow
Magnez (bisglicynian) - 75 mg.
arrow
Elementy pomocnicze.

"Coral Magnesium" to niezbędny produkt do pełnej pracy układu sercowo-naczyniowego, nerwowego i trawiennego, przywracania wielu funkcji biologicznych organizmu.

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


Magnez jest jednym z najważniejszych minerałów dla ludzi, ponieważ bierze udział w ponad 300 reakcjach biochemicznych, które zapewniają normalne funkcjonowanie organizmu. Jedną z głównych funkcji magnezu jest ochrona układu nerwowego przed niszczącym stresem. Magnez hamuje procesy pobudzenia w ośrodkowym układzie nerwowym i zmniejsza wrażliwość organizmu na zewnętrzne bodźce (ostre dźwięki, zbyt jasne światło). Kiedy jest niedobór, pojawia się zwiększona nerwowość, drażliwość i silne zmęczenie.

Magnez optymalizuje funkcjonowanie komórek mięśnia sercowego, stabilizuje rytm serca, jest niezwykle ważny w procesie regulacji nerwowo-mięśniowej aktywności serca. Ten minerał jest niezbędny do wchłaniania wapnia i witaminy C, bierze udział w metabolizmie węglowodanów. Magnez pomaga organizmowi dostosować się do zimna, służy jako element strukturalny kości i szkliwa zębów, stymuluje nadmierną dystrybucję jelit i zwiększa wydzielanie żółci.

Magnez pomaga przywrócić mechanizm krzepnięcia krwi, pomaga utrzymać zdrowie naczyń krwionośnych, zapobiega tworzeniu się blaszek cholesterolu na ich ścianach, zwiększa światło naczyń krwionośnych, a tym samym zwiększa przepływ krwi wieńcowej.

Magnez aktywnie wpływa również na pracę nerek i nadnerczy, produkcję energii, tworzenie tkanki mięśniowo-szkieletowej. Niedobór magnezu zakłóca proces asymilacji minerałów i składników odżywczych o wysokiej jakości. Odpowiedni poziom magnezu w organizmie pomaga zwiększyć napięcie mięśni gładkich naczyń, jelit, żółci i pęcherza moczowego itp. Odgrywa ważną rolę w syntezie białek, aminokwasów, transferu informacji genetycznej z udziałem DNA i RNA.

Produkt zawiera dwie sole magnezu - taurynian i glicynian (związki z aminokwasami tauryną i glicyną). Zaletą tych soli jest to, że mają najlepszą biodostępność w porównaniu z innymi solami magnezu i nie podrażniają jelit. Ponadto połączenie glicyny i magnezu poprawia krążenie mózgowe, optymalizując pamięć i wydajność. Połączenie tauryny i magnezu aktywuje produkcję energii i poprawia żywienie komórek.

ZASTOSOWANIE


"Coral Magnesium" ma następujący efekt leczniczy:
arrow
Zwiększa odporność na stres psychiczny, emocjonalny, fizyczny.
arrow
Wzmacnia potencjał energetyczny mięśnia sercowego, reguluje napięcie naczyń krwionośnych i tętno.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach