DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Piękno / Pielęgnacja jamy ustnej / Pasta do zębów Coralbrite
Pielęgnacja jamy ustnej: Coralbrite, coral-brite, coral brite, corall brite, colobrite
#5720

Pasta do zębów Coralbrite (80 g)

Pasta do zębów na bazie hydroksyapatytu pozyskanego ze skamieliny koralowców, który pomoże wzmocnić szkliwo zębów i chronić je przed próchnicą. Pasta wspomaga proces remineralizacji szkliwa zębowego, nadaje mu bielszy odcień i łagodzi nadwrażliwość zębów. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Pasta do zębów Coralbrite w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Zawiera 99,7% naturalnych składników.

Coralbrite - jedna z pierwszych past do zębów wzbogaconych o hydroksyapatyt naturalnego pochodzenia, pozyskiwany ze skamieliny koralowców (Fossil Coral), wydobywanych u wybrzeży japońskiej wyspy Yonaguni (Yonaguni Island).

Hydroksyapatyt CoralApatite® jest bogatym źródłem makro i mikroelementów, które wspomagają remineralizację i regenerację szkliwa zębowego, a także zapewniają efekt wybielający.

Węglan wapnia nasila wzmacniające i wybielające działanie pasty.

Alantoina i kwercetyna z ekstraktu cebuli charakteryzują się właściwościami antyoksydacyjnymi i potęgują profilaktyczne działanie pasty.

Unikatowy mastyks , pozyskiwany z drzewa pistacji kleistej rosnącego na greckiej wyspie Chios, znany też jako łzy Chios pomaga zachować czystość jamy ustnej, a w połączeniu z olejkiem z mięty japońskiej zapewnia orzeźwiający zapach.

Pasta do zębów Coralbrite charakteryzuje się wysoką skutecznością, ponieważ


arrow
przyspiesza remineralizację szkliwa zębowego;
arrow
wzmacnia i wspomaga regenerację szkliwa;
arrow
zmniejsza nadwrażliwość zębów;
arrow
wygładza i wybiela szkliwo;
arrow
zapobiega próchnicy.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach