DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Smart food / Daily Delicious Beauty Shake Czekolada
Energia: Daily Delicious Beauty Shake Czekolada, inteligentne jedzenie, kontrola wagi, witaminy, minerały, aminokwasy, białko
#211700

Daily Delicious Beauty Shake Czekolada (500 g)

Zrównoważone źródło korzystnego białka w połączeniu z kolagenem i kompleksem witaminowo-mineralnym. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Daily Delicious Beauty Shake Czekolada w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Pyszne koktajle proteinowe o smaku orzeźwiających owoców, klasycznej wanilii i wykwintnej czekolady! Stanowią one zrównoważone źródło białka zwierzęcego i roślinnego w połączeniu z kolagenem i zestawem witamin oraz minerałów.

KOLAGEN


Główne białko odpowiadające za budowę naszej skóry, mięśni, włosów i paznokci. Zapewnia białkowe odżywienie skóry, co zapobiega jej starzeniu.

BIAŁKO MLEKA I BIAŁKO SKONCENTROWANE


W odróżnieniu od białek roślinnych, zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy. Doskonale pomaga w regeneracji tkanek mięśniowych po wysiłku.

IZOLAT BIAŁKA SOJOWEGO


Lekkie białko roślinne, które jest potrzebne w pierwszej kolejności tym, których organizm nie toleruje laktozy. Zapewnia zdrowe mięśnie, nie podnosi poziomu cholesterolu i pomaga kontrolować swoją wagę.

ZESTAW WITAMIN I MINERAŁÓW


Witaminy A, C, E, grupy B, włączając B3, B7, B9 i PP, minerały, magnez, miedź, selen poprawiają trawienie, pomaga w utrzymaniu zdrowych mięśni, dobrej kondycji skóry, a także uczestniczy w syntezie kolagenu.

SPOSÓB UŻYCIA


Dokładnie wymieszać 2 miarki produktu (25 g) w 1 szklance (250 ml) półtłustego mleka 1,5%. Spożywać 1 raz dziennie.

PRZECIWWSKAZANIA


Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA


Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym, przewiewnym miejscu. Unikać bezpośredniego działania promieni słonecznych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

DATA WAŻNOŚCI


1,5 roku od daty produkcji

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach