DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Produkty firmowe / Produkty sportowe / EQUA Plastikowa butelka «Safari»
EQUA Plastikowa butelka «Safari», na wodę, na sport, na podróż, glas bottle
#70412

EQUA Plastikowa butelka «Safari» (600 ml)

Solidna, ekologiczna, lekka butelka EQUA «Safari» idealnie sprawdzi się podczas wycieczki, spaceru lub treningu. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu EQUA Plastikowa butelka «Safari» w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Dzięki butelce EQUA «Safari» w każdej chwili możesz zaspokoić swoje pragnienie: w domu, w pracy lub podczas podróży.

Butelki EQUA «Safari» są świetną alternatywą dla zwykłych plastikowych butelek jednorazowego użytku. Szczelna nakrętka zapobiega przeciekaniu i może być odkręcana na dwa sposoby. W zależności od potrzeby można korzystać z wąskiej lub szerokiej szyjki butelki. Szeroka szyjka jest odpowiednia do przyrządzania dietetycznych koktajli, ponieważ do butelki można włożyć również pokrojone owoce, zioła i kostki lodu. Szeroka szyjka jest wygodna dla dzieci, a dołączony do niej pasek sprawi, że zawsze będziesz mieć ją pod ręką. Butelka EQUA «Safari» jest wykonana z wysokiej jakości ekologicznego plastiku EASTMAN Tritan.

Materiał jest wstrząsoodporny, nie wchłania zapachów i nie zawiera substanji toksycznych, dzięki czemu nie wpływa na smak i jakość substancji w butelce. W skład materiału nie wchodzi Bisfenol A (BPA), który przyczynia się do wielu chorób i otyłości. Biosfenol A często jest stosowany przy produkcji plastikowych opakowań i butelek. Plastik EASTMAN Tritan jest ekologiczny i odpowiedni do recyklingu, dzięki czemu nie zanieczyszcza środowiska. Jedna butelka EQUA jest w stanie zastąpić ponad 200 plastikowych butelek w ciągu roku!

Objętość


600 ml.

Design


Stylowy motyw, który odpowiednio wyrazi Twój charakter.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach