DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Zdrowie kobiet / Folic Acid
Zdrowie kobiet: Folic Acid, zdrowie kobiet, kobiety, witaminy, minerały, włosy, skóra, witamina b9, niedokrwistość, serce, na
#321010

Folic Acid (100 tabletek)

Zapewnia zdrowie wszystkich narządów i układów, wspomaga prawidłowy wzrost włosów i pielęgnuje piękno skóry. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Folic Acid w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Folic Acid (100 tabletek)

SKŁAD


arrow
Kwas foliowy - 400 mg
arrow
Elementy pomocnicze

W 1941r. Kwas foliowy (witamina B9) został wyizolowany z zielonych liści szpinaku i pietruszki, a zatem otrzymał swoją nazwę (od łacińskiego Folium - "liść"). Podczas gotowania produktów zawierających tę witaminę, 90% z nich jest niszczone, więc dziś występuje niedobór kwasu foliowego u co drugiej kobiety. Jest znacznie wyższy u kobiet przyjmujących hormony i alkohol.

Sytuację można poprawić, uzupełniając niedobór witaminy za pomocą suplementu biologicznego kwasu foliowego. Ten produkt jest źródłem kwasu foliowego, niezbędnego do syntezy komórek krwi i neuronów, reprodukcji DNA i RNA. Również witamina B9 jest potrzebna do normalnego rozwoju tkanek embrionalnych podczas ciąży.

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


Kwas foliowy Brak kwasu foliowego zaburza układ antykoagulacyjny we krwi, co może prowadzić do zwiększenia krzepliwości krwi. Kwas foliowy przywraca strukturę tkanki nerwowej i odgrywa ważną rolę w tworzeniu adrenaliny.

Witamina B9 zapobiega anomalii płodu. W czasie ciąży bierze udział w tworzeniu układu nerwowego płodu, łożyska, jest niezbędny do podziału komórkowego, wzrostu i rozwoju wszystkich narządów i tkanek. Jest również przydatny w okresie karmienia, a także w łagodzeniu depresji poporodowej.

Razem z witaminą B12, kwas foliowy bierze udział w regulacji procesu tworzenia się krwinek w systemie hemoglobiny jest istotnym elementem dla reprodukcji czerwonych krwinek - krwinki czerwone, krwinki białe - leukocytach. W ten sposób zapobiega rozwojowi anemii o różnej etymologii.

Ponadto kwas foliowy poprawia sprawność umysłową i fizyczną, odgrywa istotną rolę w zapobieganiu miażdżycy i pokrewnym chorobom sercowo-naczyniowym. Pod jego wpływem, korzystne zmiany w lipidach we krwi, cholesterol zmniejsza się w surowicy.

Witamina B9 nasila działanie kliniczne w leczeniu łuszczycy, egzemy, zapalenia skóry. W połączeniu z witaminą B12 pomaga wyrównać pigmentację skóry spowodowaną bielactwem, pomaga w trądziku (trądziku).

ZASTOSOWANIE


arrow
Unikaj hipowitaminoz witaminy B9.
arrow
Zapobieganie niedokrwistości o różnej etiologii.
arrow
Popraw system sercowo-naczyniowy.
arrow
Dzięki złożonemu działaniu poprawiają przebieg chorób skóry.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach