DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Pamięć i koncentracja / Ginkgo Biloba
Pamięć i koncentracja: Ginkgo Biloba, serce, naczynia krwionośne, antystres, składniki odżywcze, długowieczność, mózg, zawrot
#1453

Ginkgo Biloba (60 kapsułek)

Naturalny produkt Ginkgo Biloba, zawierający wyjątkowe połączenie ekstraktów z ginkgo biloba i głogu. Czytaj więcej...
Produkt wycofany

Skład


arrow
Ekstrakt z Ginkgo biloba - 60 mg.
arrow
Wyciąg z liści i kwiatów głogu - 20 mg.
arrow
Elementy pomocnicze.

Ginkgo biloba nie jest przypadkowo nazywane drzewem, "przedłużającym życie", symbolem wytrzymałości i długowieczności. Zawiera zestaw korzystnych substancji, które pozytywnie wpływają na zaburzenia naczyniowo-mózgowe, zawroty głowy, zaburzenia pamięci, zaburzenia rytmu serca, niedokrwienie. Jest to jedyna roślina, o której wiadomo, że zawiera określone substancje ginkgolidy i bilobalidy. Ponadto ginkgo zawiera glikozydy flawonowe (proantocyjanicydy, kwercetyna, kemferol) i minerały.

Hawthorn dba o zdrowie serca. W liściach i kwiatach znaleziono wiele różnych substancji, w tym flawonoidy, cukry (sorbitol, fruktoza), minerały, olejki eteryczne, kwasy triterpenowe, witaminy A, C i P, które aktywnie uczestniczą w regulacji wielu procesów fizjologicznych organizmu człowieka.

Działanie składników aktywnych


Ginkgo biloba pomaga zapewnić stały przepływ tlenu i składników odżywczych do mózgu i komórek serca, zmniejsza emocjonalne przeciążenie, jest silnym stymulatorem pamięci i koncentracji uwagi nie tylko u osób starszych i młodych ludzi o dużych obciążeniach intelektualnych.

Ginkgolidy i bilobalidy zwiększają elastyczność ścian naczyń krwionośnych, działają rozszerzająco na naczynia krwionośne, hamują reakcje zapalne poprzez hamowanie czynnika aktywującego płytki krwi (PAF), zapobiegają ich agregacji i tworzeniu się skrzepów krwi, poprawiają krążenie krwi.

Glikozydy flawonowe zapewniają efekt antyoksydacyjny: zakłócają peroksydację lipidów i niszczenie błon komórkowych przez wolne rodniki, zwiększają elastyczność i wytrzymałość ścian naczyń krwionośnych, zmniejszają przepuszczalność naczyń włosowatych. Ze względu na właściwości hamujące tworzenie blaszek cholesterolu i poprawę metabolizmu w komórkach mózgowych zapobiegają rozwojowi choroby Alzheimera.

Głóg jest bogaty w flawonoidy, kwasy, olejki eteryczne, potas, magnez, wapń i żelazo. Głogowe fawele blokują aktywność płytek krwi, zmniejszając tworzenie się skrzepów krwi i poprawiając właściwości reologiczne krwi, mają działanie przeciwutleniające, chroniąc komórki mięśnia sercowego przed uszkodzeniem niedokrwiennym. Wystarczająca zawartość potasu i magnezu pomaga poprawić krążenie krwi w naczyniach serca i utrzymać napięcie mięśnia sercowego, zwiększając jego wytrzymałość i wydajność.

Zastosowanie


Ginkgo bilobic hawthorn complex:
arrow
poprawia krążenie krwi w naczyniach mózgu i serca;
arrow
zapobiega zakrzepicy i agregacji płytek;
arrow
zwiększa koncentrację uwagi, łagodzi zmęczenie, stany nerwowe, zwiększa efektywność;
arrow
chroni naczynia i mięsień sercowy przed niedokrwieniem.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach