DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Pamięć i koncentracja / Gotu Kola Ekstrakt
Pamięć i koncentracja: Gotu Kola Ekstrakt / Gotu Kola Extrakt, serce, naczynia krwionośne, pamięć, fitoskładniki, pamięć, móz
-15%

#2149

Gotu Kola Ekstrakt (60 kapsułek)

Aktywuje krążenie krwi, pamięć i układ sercowo-naczyniowy. Aby kupić Gota Cola, skontaktuj się z konsultantem telefonicznie lub e-mailem. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Gotu Kola Ekstrakt w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Gotu Kola Ekstrakt (60 kapsułek)
Gotu Kola, Centella Asiatic, zyskał wielką popularność w leczeniu wielu różnych chorób.

Poprawa krążenia mózgowego, a co za tym idzie. W rezultacie spadek demencji starczej, poprawa pamięci, wzrost życia jest najważniejszym czynnikiem w rozmowie o wartości Gotu Kola.

Właściwości antyseptyczne pozwalają stosować jako dodatkowy produkt w leczeniu chorób zakaźnych, takich jak trąd i gruźlica, a także syfilis, gorączka, egzema, łuszczyca.

Centella jest szeroko stosowana zarówno do użytku indywidualnego, jak iw złożonej terapii w ginekologii, chirurgii (żylaki, hemoroidy), skurczach mięśni kawioru, do rehabilitacji po urazach czaszkowo-mózgowych.

SKŁAD


arrow
Wyciąg z liści Gotu Cola - 100 mg
arrow
Fosforan wapnia - 75 mg

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach