DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Walka ze stresem / Griffonia
Walka ze stresem: Griffonia, antystres, witaminy, minerały, składniki odżywcze, stres, depresja, zaburzenia snu, nerwice, syn
#91848

Griffonia (60 kapsułek)

Griffonia jest produktem niezbędnym do optymalizacji funkcjonowania centralnego i obwodowego układu nerwowego. Czytaj więcej...
Griffonia (60 kapsułek)

Skład


arrow
Ekstrakt z nasion gryfa - 50 mg.
arrow
Witamina B6 - 2 mg.
arrow
Witamina B12 - 3 mg.
arrow
Elementy pomocnicze.

"Griffonia" to produkt niezbędny do optymalizacji funkcjonowania centralnego i obwodowego układu nerwowego. Griffonia tropikalna i witaminy z grupy B, działające synergistycznie, mają korzystny wpływ na funkcjonowanie mózgu, cykl czuwania i czuwania, pomagają wyeliminować dysforię, zmniejszyć lęk, stany depresyjne.

Działanie składników aktywnych


Griffonia jest egzotyczną rośliną pochodzącą z zachodniej i środkowej Afryki .Wszystkie części gryfy mają największą wartość ze względu na zawartość naturalnej substancji 5-hydroksytryptofanu (5-HTP). Ten aminokwas jest prekursorem jednego z najważniejszych neuroprzekaźników serotoniny. Cząsteczki 5-NTR łatwo przenikają do komórek mózgu, zamieniając się w serotoninę. Badania wykazały, że 5-NTR nie ma gorszej skuteczności niż syntetyczne leki przeciwdepresyjne. Substancja ta, wraz z witaminą B6, zwiększa syntezę endorfin, które są odpowiedzialne za pozytywne emocje, pomagają poprawić nastrój i przywracają wszystkie fazy zdrowego snu: sen, szybki i powierzchowny sen. W krajach europejskich substancja ta była używana od wielu lat w celu zwalczania depresji i poprawy pamięci. 5-NTR hamuje także wzbudzanie centrum kontroli apetytu w mózgu, szczególnie zmniejszając apetyt na pokarmy węglowodanowe. Ponadto ten aminokwas skutecznie pomaga radzić sobie z objawami PMS: zmniejsza uczucie depresji, napięcia, lęku, niestabilności emocjonalnej, drażliwości, pojawiającej się w ostatnim tygodniu cyklu.

Witamina B6 odgrywa wiodącą rolę w prawidłowym funkcjonowaniu centralnego i obwodowego układu nerwowego, uczestnicząc w syntezie najważniejszych neuroprzekaźników, witaminy B12. W wielu badaniach wykazano skuteczność witaminy B6 w depresjach: jest ona odpowiedzialna za wchłanianie aminokwasów niezbędnych dla mózgu (tryptofan, cysteina, metionina) oraz wytwarzanie kazein antypsychotycznych i norepinefryny. Potrzeba tej witaminy zwiększa się podczas przyjmowania leków przeciwdepresyjnych i doustnych środków antykoncepcyjnych, podczas stresu i zwiększonego stresu emocjonalnego.

Witamina B12. Szeroka gama możliwości emocjonalnych i poznawczych zależy od utrzymania optymalnego poziomu tej witaminy w organizmie. Pomaga zapobiegać depresji, otępieniu starcowemu i zaburzeniom psychicznym, pomaga przezwyciężyć bezsenność, dostosować się do zmieniających się schematów snu i czuwania, co tłumaczy się bezpośrednim zaangażowaniem cyjanokobalaminy w syntezę melatoniny. Jednocześnie niedobór witaminy może prowadzić do rozwoju obwodowego zapalenia nerek, atrofii nerwu wzrokowego i zmian zwyrodnieniowych w kości i rdzeniu kręgowym.

Zastosowanie


"Griffonia" pomoże poradzić sobie z:
arrow
depresja;
arrow
zaburzenia snu;
arrow
nerwice różnego pochodzenia;
arrow
zespół przewlekłego zmęczenia.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach