DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Nawodnienie / HydraMax
Optymalne nawodnienie organizmu HydraMax, hydra max, hydra-max, nawodnienie, kompleksowe odzyskiwanie, woda, woda, przeciwutl
#803800

HydraMax

HydraMax - zestaw do optymalnego nawodnienia. Kompleks mikro i makroelementów poprawia fizjologiczną użyteczność wody i utrzymuje równowagę minerałów zaangażowanych w pracę wszystkich narządów i układów. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu HydraMax w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Woda ma ogromny wpływ na Twoje ciało! W 60-70% składasz się z właśnie z niej, dlatego zagwarantuj swojemu organizmowi wodę najlepszej jakości. Pomoże Ci w tym jedyny w swoim rodzaju zestaw HydraMax. Sięgnij po HydraMax i poczuj siłę prawdziwego nawodnienia!

CORAL-MINE


To produkt naturalny, wyprodukowany w Japonii ze skamieliny głębinowych koralowców Scleractina żyjących w Morzu Japońskim w pobliżu wysp Okinawa i Tokunoshima. Proszek ze skamieliny koralowca zawiera wapń oraz magnez. Produkt przeznaczony do wzbogacania wody pitnej w wapń oraz magnez. Wapń i magnez przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości i zębów, oraz do prawidłowej pracy mięśni. Wapń wspiera prawidłowe działanie enzymów trawiennych oraz prawidłowe krzepnięcie krwi. Magnez przyczynia się zmniejszenia poczucia zmęczenia i znużenia, bierze udział w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Magnez wspiera również prawidłowe funkcje psychologiczne, takie jak koncentracja uwagi, zapamiętywanie i proces uczenia się.

PENTOKAN


Zrównoważone połączenie potasu, witaminy C i rybozy - trzy składniki niezbędne do utrzymania wydajnej wymiany energii. Wygodna forma uwalniania zapewnia zwiększoną biodostępność, umożliwiając wchłanianie substancji aktywnych szybciej i lepiej.

Н-500


Silny antyoksydant. Najlepsze połączenie energetycznych składników, takich jak: cytrynian magnezu, cytrynian potasu, askorbinian potasu, boran sodu, dwutlenek krzemu. H-500 to źródło witalności, wytrzymałości i regeneracji, wydolności fizycznej i umysłowej.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach