DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Formuły liposomalne / Liposomal Vitamin D3
Formuły liposomalne: Liposomal Vitamin D3, serce, serce, naczynia krwionośne, naczynia krwionośne, wsparcie immunologiczne, o
#2167

Liposomal Vitamin D3 (60 ml)

Wszystkie cenne właściwości witaminy D3 w najbardziej biodostępnej i bezpiecznej formie. Czytaj więcej...
Produkt wycofany
Liposomal Vitamin D3 (60 ml)
Wszystkie cenne właściwości witaminy D3 w najbardziej biodostępnej i bezpiecznej formie. Dzięki technologii enkapsulacji liposomalnej witamina witaminowa jest lepiej wchłaniana, a jej synteza nie wymaga długotrwałej ekspozycji na słońce.

AKTYWNE KOMPONENTY


Witamina D3 jest mikroelementem, który odgrywa ważną rolę w ludzkim ciele od wczesnego dzieciństwa i przez całe życie. Przyczynia się do normalnego wchłaniania wapnia, magnezu i fosforu, które są niezbędne do tworzenia kości i zębów. Jego stosowanie zapobiega chorobom układu mięśniowo-szkieletowego: krzywicy, osteoporozie.

Witamina D3 wpływa na stan układu odpornościowego i rozrodczego, uczestniczy w metabolizmie i wpływa na funkcje poznawcze organizmu. Aktywuje syntezę białek ochronnych, które zmniejszają prawdopodobieństwo rozwoju chorób wirusowych i zakaźnych. Ludzie, którzy otrzymują wystarczającą ilość witaminy D3, mogą tolerować stresujące sytuacje: zimno, zmiana stref czasowych, praca w nocy, egzaminy.

Główne zalety witaminy D3, która jest zamknięta w błonie liposomowej, to maksymalna biodostępność, bezpieczeństwo i zachowanie substancji czynnej w stabilnym stanie. Błona liposomowa składa się z fosfolipidów, które służą jako dodatkowy materiał budulcowy uszkodzonych błon komórkowych.

METODA APLIKACJI


Wstrząśnij butelką przed zażyciem. Dorośli przyjmują 0,5 ml 1 raz dziennie lub zgodnie z zaleceniami specjalisty. Można go przyjmować w czystej postaci lub rozpuszczać w 1 szklance wody lub soku.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach