DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Oczyszczenie i detoksykacja / LymFlow
Oczyszczenie: LymFlow, oczyszczanie, detoksykacja, detoksykacja, wsparcie immunologiczne, odporność, składniki odżywcze, limf
#91865

LymFlow (90 kapsułek)

LymFlow to produkt, który pomoże poprawić krążenie limfy i funkcjonowanie układu limfatycznego jako całości. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu LymFlow w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
LymFlow (90 kapsułek)

SKŁAD


arrow
Wyciąg z wiśniowych łodyg -150 mg.
arrow
Ekstrakt z liści czarnej porzeczki - 150 mg.
arrow
Ekstrakt z liści pietruszki - 75 mg.
arrow
Ekstrakt z kwiatu hibiskusa - 50 mg.
arrow
Elementy pomocnicze.

Kompleks roślinny "LymFlow", który optymalizuje drenaż limfatyczny, ma wzmocnienie naczyniowe, rozrzedzenie krwi i działanie przeciwzapalne.

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


Cherry Ten soczysty i niezwykle pachnący owoc został wprowadzony do Europy przez rzymskiego komendanta Luculla ze starożytnego tureckiego miasta Kerasund. Jak się okazało, użyteczne są nie tylko miąższe z wiśni, ale także liście i łodygi zawierające kwasy cytrynowy i jabłkowy, kumaryny, barwniki roślinne, garbniki, witaminy C, B1, B6, PP1, wiele minerałów, pektyny.

Należy zauważyć, że ekstrakt z łodyg wiśniowych poprawia krążenie płynu śródmiąższowego lub limfy, zapewniając w ten sposób drenaż naczyń i przyczyniając się do usuwania nadmiaru płynu i toksyn. Kumaryny obecne w wiśniach zmniejszają krzepliwość krwi, zapobiegając tworzeniu się skrzepów krwi. A P - substancje aktywne witaminami pomagają wzmocnić naczynia krwionośne, zwiększyć ich napięcie.

Czarna porzeczka (liście i owoce) - aktywuje drenaż limfatyczny mięśnia sercowego i wątroby. Liście czarnej porzeczki zawierają witaminę C, fitoncydy, magnez, mangan, srebro, miedź, srebro, miedź, siarkę, eter eteryczny. Ekstrakt z liści czarnej porzeczki sprzyja także wydalaniu nadmiaru puryn i kwasu mlekowego.

Ulubiona pietruszka jest pełna przydatnych substancji - jest olejkiem eterycznym, glikozydami, witaminami, flawonoidami. Tak więc, pinen, apiol i agigenina oczyszczają naczynia, poprawiając ich kondycję, zwiększają drenaż limfatyczny. Pietruszka jest bogata w askorbiki (witaminę C), która wraz z innymi substancjami aktywnymi utrzymuje elastyczność małych i dużych naczyń. Ponadto mirystycyna obecna w liściach ma silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Chiński hibiskus jest ceniony w Azji i daleko poza nim jako tonik i tonik. Skład bioaktywnych substancji hibiskusa jest zróżnicowany: są to antocyjany i proantocyjanidyny, kwasy organiczne (jabłkowy, cytrynowy i hibiskus) i fenolokarboksylowe. Okazało się, że polifenole i kwas protokatechowy neutralizują toksyczne odpady drobnoustrojów chorobotwórczych, które pozostają na ściankach naczyń krwionośnych. Ekstrakt z kwiatów ma również doskonałe właściwości antyoksydacyjne, zapobiega przerzedzeniom i uszkodzeniom tkanek naczyniowych.

ZASTOSOWANIE


"LymFlow" jest gwarantem zdrowia i naturalnej ochrony statków:
arrow
Optymalizuje drenaż limfatyczny i naczyniowy przepływ krwi.
arrow
Wspomaga elastyczność i siłę naczyń krwionośnych.
arrow
Redukuje stan zapalny naczyń.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach