DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Zdrowie kobiet / MagiCal
Zdrowe stawy: MagiCal / MultiMineral Complex, serce, naczynia krwionośne, serce, naczynia krwionośne, stawy, stawy, zdrowie k
#45910

MagiCal (120 tabletek)

Unikalne źródło substancji mineralnych z naturalnych osadów morskich powstających w starożytnym Morzu Japońskim. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu MagiCal w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
MagiCal (120 tabletek)
Naturalny osad morski, który zawiera w sobie takie mikroelementy jak wapń, magnez i chrom. Ludzki organizm nie jest w stanie samodzielnie ich wyprodukować w dostatecznych ilościach, dlatego należy zapewnić sobie ich uzupełnienie z dodatkowych źródeł. Podaruj organizmowi dawkę niezbędnych mikroelementów!

WAPŃ


Jeden z najważniejszych pierwiastków w naszym organizmie. Wapń przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga także w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów.

MAGNEZ


Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów i kości. Magnez odgrywa ważną rolę w procesie podziału komórek.

CHROM


Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

SPOSÓB UŻYCIA


Po 1 tabletce po ostatnim wieczornym posiłku lub przed snem. Stopniowo (w ciągu 5–7 dni) zwiększyć ilość tabletek do 2 dziennie.

PRZECIWWSKAZANIA


Indywidualna nietolerancja składników preparatu. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią powinny przed zażyciem produktu skonsultować się z lekarzem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA


Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

DATA WAŻNOŚCI


2 lata

KRAJ POCHODZENIA


USA

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach