DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Piękno / Pielęgnacja jamy ustnej / Proszek do zębów MicroBrite
Proszek do zębów MicroBrite, microhydrin, do jamy ustnej, do zębów, przeciwutleniaczy, wybielaczy zębów, równowagi kwasowo-za
#5180

Proszek do zębów MicroBrite (100 g)

MicroBrite proszek do zębów o orzeźwiającym miętowym smaku to proszek do zębów o właściwościach przeciwutleniających, wybielający zęby bez użycia grubych materiałów ściernych. Czytaj więcej...
Produkt wycofany
Składniki: węglan wapnia, węglan sodu, węglan magnezu, ksylitol, mikrohydryna, fosforan potasu, olej miętowy, krzem
dwutlenek, żel aloesowy, quilaia, alginian sodu, mentol, glicyna, benzoesan potasu.

Proszek "MicroBrite" o orzeźwiającym miętowym smaku jest pierwszą na świecie pastą do zębów o właściwościach przeciwutleniających, wybielających zęby bez użycia grubych materiałów ściernych.

Mikrohydryna przywraca równowagę kwasowo-zasadową w jamie ustnej, zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej, kamienia nazębnego i nieprzyjemnego zapachu z ust.

Ksylitol zapobiega rozwojowi próchnicy. Aktywizuje proces remineralizacji, hamuje rozwój patogennej mikroflory, powodując próchnicę i choroby dziąseł.

Aloes łagodzi podrażnienia i stany zapalne otwartych korzeni zębów i dziąseł, przyczynia się do ich wyzdrowienia.

Mentol zapewnia znieczulający, bakteriobójczy i lekki efekt chłodzenia, łagodzi miejsce urazu, poprawia, poprawia krążenie krwi w dziąsłach, odświeża oddech na długi czas.

Dlaczego konieczna jest procedura remineralizacji zębów?
Zwiększona wrażliwość szkliwa, pojawianie się pęknięć w zębach, występowanie próchnicy - wszystkie te nieprzyjemne zjawiska wynikają z wypłukiwania minerałów i innych pierwiastków śladowych ze szkliwa. Aby przywrócić strukturę zęba, przeprowadza się procedurę remineralizacji szkliwa. Ten proces może być sztuczny i naturalny.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach