DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Skóra, włosy i paznokcie / MSM
Skóra, włosy i paznokcie: MSM, mcm, stawy, na stawy, witaminy, minerały, na skórę, na włosy, na paznokcie, metylosulfonylomet
#2152

MSM (60 kapsułek)

Poprawia kondycję skóry, włosów i paznokci. Utrzymuje zdrowie stawów, więzadeł i chrząstek. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu MSM w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
MSM (60 kapsułek)

SKŁAD


arrow
Metylosulfonylometan - 750 mg.
arrow
Witamina C - 50 mg.
arrow
Biotyna - 50 mg.

MSM to synergistyczny produkt na bazie organicznej siarki (MSM), witaminy C i biotyny. To połączenie zapewnia wysoką skuteczność produktu w utrzymaniu zdrowych stawów, chrząstki, młodej i pięknej skóry.

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


MSM (metylosulfonylometan) jest biodostępną siarką pochodzenia organicznego. W naszym ciele najwięcej siarki znajduje się w skórze, paznokciach, włosach, mięśniach i stawach. Wraz z wiekiem ilość siarki maleje, więc potrzebny jest jej dodatkowy przepływ. MSM spełnia wiele ważnych funkcji. Jest częścią aminokwasów: metioniny, cysteiny, cystyny ​​i tauryny, białek odpornościowych, witaminy N (kwas liponowy), B1 i B7, enzymów, hormonu insuliny i antyutleniacza - glutationu.

MSM jest składnikiem glikozoaminoglikanów, strukturalnych składników tkanki łącznej i chrzęstnej, i przyczynia się do redukcji procesów zapalnych w chrząstce stawowej i mięśniach. Ponadto zapewnia transport składników odżywczych do tkanki mięśniowej, przyspiesza ich regenerację po stresie. Siarka "działa" także jako przeciwutleniacz, neutralizuje toksyczne substancje i wolne rodniki w ciele.

Siarka jest składnikiem białek kolagenowych i keratynowych, które wspomagają zdrową skórę, włosy i paznokcie. Normalizuje metabolizm tłuszczów w komórkach skóry, zmniejsza podrażnienia i stany zapalne, wzmacnia strukturę włosów i paznokci, przyspiesza ich wzrost.

Biotyna lub witamina B7 to rozpuszczalna w wodzie witamina z grupy B. Często biotyna nazywana jest witaminą piękna i młodości dzięki działaniu leczniczemu na skórę i włosy. W języku niemieckim haut to "skóra", a haar to "włosy". Stąd też inna nazwa - witamina H. Biotyna dobrze współdziała z witaminą C i MSM, a wraz z B7 MSM ma bardzo ścisły związek, ponieważ witamina jest źródłem siarki. B7 bierze udział w syntezie keratyny (głównego białka skóry, włosów i paznokci), dodatkowo wspiera naturalny kolor włosów. Ważne jest również, że B7 poprawia funkcjonowanie gruczołów łojowych, wpływając na metabolizm tłuszczów w skórze, w tym na skórze głowy. Dzięki biotynie skóra przestaje się łuszczyć, węgorz i zaskórnik znikają.

Witamina C jest jedną z najlepszych witamin antyoksydacyjnych. Witamina C bierze udział w tworzeniu kolagenu-białka młodości i głównego białka tkanki łącznej, a są to nasze stawy, chrząstka, mięśnie, skóra, włosy, paznokcie.

APLIKACJA


MSM ma korzystny wpływ na zdrowie:
arrow
Pomaga wzmocnić stawy i chrząstkę.
arrow
Przywraca tkankę mięśniową.
arrow
Poprawia stan skóry, włosów i paznokci.
arrow
Zapewnia ochronę organizmu przed utlenianiem.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach