DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Ochrona / Neitronik 5GRS
Ochrona: Neitronik 5GRS, ochrona emc, nitronik, neintronik
#91790

Neitronik 5GRS

Środki indywidualnej ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Czytaj więcej...
Urządzenie "Neitronik" jest środkiem indywidualnej ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Przeznaczony jest do komputerów osobistych, telewizorów, radia i telefonów komórkowych, kuchenek mikrofalowych, monitorów z ekranami LCD i plazmowymi.

Neitronik to specjalna antena, której wymiary wynoszą 30x30x0,6 mm. Krata krystaliczna anteny ma właściwość kryształu, który absorbuje i przekształca energię elektromagnetyczną. Antena jest wzbudzana przez grzejnik i tworzy własne pole, które, wchodząc w interakcję z polem grzejnika, przekształca widmo promieniowania w bezpieczną dla człowieka formę. Urządzenie zmniejsza do bezpiecznego poziomu obciążenie elektromagnetyczne na ludzkim ciele. W pierwszych godzinach po instalacji zmniejsza pole elektromagnetyczne o około 2 razy (w zależności od odległości od monitora) lub 4 razy (w zależności od obszaru).

Neitronik 5GRS - innowacyjny środek indywidualnej ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym, stworzony z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii.

Dzisiaj producenci smartfonów, routery Wi-Fi i tablety stale zwiększają moc swoich urządzeń, dostarczając im coraz więcej anten. W wyniku tego poziom zanieczyszczenia elektromagnetycznego stale rośnie, co negatywnie wpływa na zdrowie człowieka.

Neitronik 5GRS dotrzymuje kroku postępowi: charakteryzuje się zwiększoną mocą, która pozwala nam chronić nasze zdrowie w szybko rozwijającym się świecie. Na dzień dzisiejszy to urządzenie jest najlepszą dostępną technologią chroniącą przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Model 5GRS jest szczególnie polecany dla tych, którzy codziennie korzystają z najnowszych wersji smartfonów, routerów i tabletów.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach