DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Piękno / Pielęgnacja ciała / ODA NATURALS
ODA NATURALS, dla ciała, do włosów
#5603

ODA NATURALS (kolekcja wiosenna) Szampon + żel pod prysznic

Dzięki naturalnym składnikom czynnym i łagodnej bazie detergentów produkty te zapewniają delikatną i skuteczną pielęgnację skóry i włosów. Czytaj więcej...
Produkt wycofany
CECHY

Kolekcja wiosna obejmuje ODA Naturals Żel pod prysznic krem ​​z ekstraktem z wodorostów i szampon przywraca z keratyny. Dzięki naturalnych składników aktywnych i miękkiej podstawie prania, te narzędzia zapewniają skórę i włosy, delikatne i skuteczne opieki.

GŁÓWNE ELEMENTY

Kompleks METAMYKS - unikalny rozwój rosyjskich biotechnologów.

Naturalny kompleks METAMYKS poprawia odżywianie komórek, przyspiesza ich odnowę, utrzymuje wilgoć w skórze i poprawia jej właściwości ochronne. Jest to źródłem przeciwutleniacze, enzymy, które promują wytwarzanie kolagenu - białka odpowiedzialne za jędrności i gęstości. METAMYKS zawiera koenzym Q10, aminokwasy, polisacharydy, fosfolipidy, kwasy organiczne i kwasy tłuszczowe, witaminy B, D, F, E, makro i mikroelementów.

kokoamidopropylobetaina

Miękkie baza myjąca, pochodna oleju kokosowego. Przyczyniając się do ochrony oczyszczania skóry i włosów, delikatnych form obfity pianki, która jest łatwo zmywany. To nie wysusza skóry.

wodorost

Algi są bogate w kompozycji, która zawiera Omega-3 wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, polisacharydy, witaminy, składniki mineralne. Narzędzia oparte na algach intensywnie odżywiają skórę, stymulują przemianę materii, poprawiają krążenie, pomaga w normalizacji równowagi kwasowo-zasadowej, promować przyspieszoną regenerację. Idealny dla wrażliwej skóry skłonnej do suchości i podrażnienia.

hydrolizowana keratyna

Keratyny - białka, które jest powszechnie stosowany w profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów. Hydrolizowane keratynowych stosowane w szamponie ODA Naturals szczególnie łatwe do struktury włosów poprzez wypełnianie pustych przestrzeni w miejscu zranienia. W wyniku regularnego stosowania szamponu włosy stają się gładkie, jedwabiste i nieporęczne, łatwiej się rozczesują i styl.

SKŁADNIKI

Żel pod prysznic z ekstraktem z wodorostów odżywczy

Woda kokamidopril betaina, lauryloglukozyd laurylowy izetionian sodu, metyl, glicerol, METAMYKS, sorbitol, kwas cytrynowy, kompozycja perfum, sorbinian potasu, benzoesan sodu, ekstrakt z wodorostów tetrasodowy glutaminian dioctan.

Szampon przywraca z keratyną

Woda, sól sodowa laurylo izetionian metyl, lauryloglukozyd, kokoamidopropylobetaina, gliceryna, METAMYKS, produkt hydrolizy keratyny, sorbitol, kwas cytrynowy, kompozycja perfum, Polyquaternium-10, sorbinian potasu, benzoesan sodu, sól tetrasodowa glutaminian dioctan

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach