DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Zdrowie dziecka / Omega 3 Oranges
Kwasy tłuszczowe Omega 3 Oranges, wsparcie immunologiczne, odporność, zdrowie dzieci, dzieci, pufa i fosfolipidy, olej rybny,
#2113

Omega 3 Oranges (30 kapsułek do żucia)

Olej rybi o smaku pomarańczowym w postaci kapsułek do żucia. Idealny dla dzieci, ponieważ łączy w sobie takie właściwości, jak użyteczność i przyjemny smak. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Omega 3 Oranges w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Omega 3 Oranges (30 kapsułek do żucia)

SKŁAD


arrow
Olej rybi - 500 mg (w tym PUFA Omega - 3 150 mg, EPA - 80 mg, DHA - 50 mg).
arrow
Naturalne aromaty pomarańczowe.

Omega 3 pomarańcze są źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3, niezbędnych dla prawidłowego rozwoju organizmu dziecka. Dzięki wygodnej formie (kapsułki do żucia), dzieci lubią produkt, w przeciwieństwie do tradycyjnego oleju z ryb.
 

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


Omega 3 odnosi się do wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które nie są wytwarzane samodzielnie przez organizm. Omega-3 PUFA jest niezbędna dla dzieci w prawidłowym rozwoju mózgu i układu sercowo-naczyniowego, dobrego widzenia.

Kwasy omega 3 w dużym stopniu determinują zdolności umysłowe dziecka, pamięć i koncentrację uwagi, koordynację motoryczno-wzrokową. Udowodniono również, że dopuszczenie PUFA Omega 3 ma pozytywny wpływ na zachowania społeczne dzieci (zmniejsza agresję i drażliwość).

Produkt zawiera kwas dokozaheksaenowy (DHA) - jeden z najkorzystniejszych rodzajów kwasów tłuszczowych omega-3 i ważny element strukturalny organizmu. DHA bierze udział w utrzymaniu struktury i funkcji wszystkich błon komórkowych, jego niezbędne stężenie w mózgu jest ważne dla dobrej pamięci, zdolności do postrzegania informacji, dla innych funkcji poznawczych i behawioralnych. Również DHA ma wielkie znaczenie dla zapewnienia dobrego widzenia.

APLIKACJA


"Omega 3 pomarańcze" pomagają dostarczać organizmowi dzieci wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3, technikę, która pomaga:
arrow
chronić serce i naczynia krwionośne;
arrow
zapewnienie normalnego rozwoju intelektualnego dziecka, zachowanie koncentracji, pamięci i uważność;
arrow
znormalizować zachowanie, sprawić, by dziecko było spokojniejsze i zrównoważone;
arrow
aby zapewnić tonik i wpływ na zdrowie ciała dziecka.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach