DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Substancje aktywne / Enzymy / Papaya
Trawienie / Enzymy: Papaya, trawienie, do trawienia, dla jelit, enzymów, składników odżywczych, papaia, papaja, papaija
#1130

Papaya (100 tabletek)

Naturalny produkt wytworzony z soczystej papki owoców papai, opracowany z zachowaniem wszelkich standardów jakości, pozwalający zachować właściwości odżywcze i lecznicze wspaniałych owoców tropikalnych. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Papaya w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Papaya (100 tabletek)

SKŁAD


arrow
Owoce papai - 30 mg.
arrow
Papaina - 3 mg.
arrow
Elementy pomocnicze.

Papaja ma wspaniały smak o niezrównanym delikatnym smaku. W Kostaryce i Meksyku miejscowi nazywają papaję "owocem dobrego zdrowia" i cenią ten zdrowy owoc jako skuteczny środek do poprawy trawienia. Ponadto papaya jest powszechnym produktem dietetycznym dla osób, które obserwują swoją wagę.

"Papaya" to produkt wytworzony z soczystej papki owoców papai, zaprojektowany tak, aby spełniał wszystkie standardy jakości, pozwalając zachować właściwości odżywcze i lecznicze wspaniałych owoców tropikalnych. Jest to idealny sposób na odzyskanie sił po przebytej chorobie i przepracowaniu. Papaya poprawia funkcję przewodu pokarmowego, oczyszcza jelita, zapewnia wigor i aktywność.

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


Ten owoc jest magazynem składników odżywczych. Pulpa zawiera 6-12% cukrów, do 1% białka, 1,4% kwasów, witamin B1, B2, C, karotenu, minerałów (potasu, magnezu, wapnia) i enzymów niezbędnych do dobrego trawienia (papaina, peptydaza, lipaza itp.).

Główną substancją papai jest papaina - najważniejsza z sześciu enzymów wyodrębnionych z jej soku. Jego działanie jest podobne do działania enzymów wytwarzanych przez ludzkie ciało, dlatego jest również nazywane pepsyną roślinną. Osobliwością papainy jest to, że jest aktywna nie tylko w kwaśnych, ale także neutralnych i zasadowych mediach.

Papaina znacznie poprawia trawienie, szczególnie gdy trudno trawić białka, rozkłada białka na aminokwasy, przyczynia się do ich szybkiej strawności przez organizm. Jest to dobrze strawione białko niezbędne do gojenia się nadżerek i wrzodów błony śluzowej jako główny materiał budulcowy nowych komórek. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i fibrynolityczne.

Papaja jest źródłem lizozymu roślinnego, który jest izolowany z drzewa melonowego z lateksu. Enzym ten znajduje się w roślinach, zwierzętach i ludziach i wykazuje właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, niszcząc ścianę komórkową gram-dodatnich bakterii, grzybów i wirusów.

Lizozym jest również regulatorem procesów immunologicznych i metabolicznych i ma właściwości antyoksydacyjne.

ZASTOSOWANIE


"Papaya" ma wiele pozytywnych właściwości:
arrow
Poprawia jakość procesu trawienia.
arrow
Skuteczny przy chorobach erozyjnych przewodu pokarmowego.
arrow
Aktywuje wnętrzności.
arrow
Tonuje ciało, daje witalność.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach