DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Zdrowie kobiet / PhytoMix for Women
Zdrowie kobiet: PhytoMix for Women, phyto-mix, phyto mix, zdrowie kobiet, kobiety, składniki odżywcze, aminokwasy, menopauza,
#2173

PhytoMix for Women (30 kapsułek)

Korzystnie wpływa na hormonalne tło kobiecego ciała, delikatnie łagodzi, pomaga radzić sobie z depresją, nerwicą i bezsennością. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu PhytoMix for Women w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
PhytoMix for Women (30 kapsułek)

SKŁAD


arrow
Beta-alanina - 400 mg
arrow
Ekstrakt z szyszek chmielowych - 100 mg
arrow
Ekstrakt z nasion lnu - 30 mg
arrow
Ekstrakt z nasion szafranu - 20 mg

"PhytoMix dla kobiet" to niehormonalny produkt przeznaczony do fizycznego i psychicznego zdrowia kobiet w okresie przed i po menopauzie oraz do zmniejszenia dyskomfortu związanego z typowymi objawami menopauzy (uderzenia gorąca, pocenie się, niestabilność emocjonalna, bezsenność, depresja).

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


Beta-alanina jest aminokwasem, który odgrywa ważną rolę w łagodzeniu objawów, takich jak uderzenia gorąca, nocne poty i skoki ciśnienia krwi, które często dotykają kobiety podczas przejścia do menopauzy i podczas menopauzy. Akceptacja beta-alaniny pomaga zmniejszyć częstotliwość intensywności pływów, normalizuje cykl "czuwanie-czuwanie" i poprawia stan psycho-emocjonalny. Beta-alanina jest jednym z najskuteczniejszych aminokwasów, które mają pozytywny wpływ na jakość życia w okresie menopauzy.

Ekstrakt chmielowy Lifenol ® ma korzystny wpływ na zdrowie kobiet, a sekret tego cudownego wpływu tkwi w szyszkach chmielowych. To od nich wyizolowano fenyestrogen 8-prenylonaringeninę. Dzięki swoim właściwościom jest zbliżony do żeńskich hormonów, estrogenu i jest w stanie zrekompensować spadek ich poziomu podczas menopauzy. Udowodniony. Jakie ekstrakty szyszek Lifenol ® ekstraktuje w stabilnym stężeniu.

Składniki aktywne mają zdolność łagodzenia bólu podczas menstruacji, normalizowania cyklu miesiączkowego, zmniejszania zwiększonej drażliwości nerwowej, drażliwości, nerwowości, zmęczenia i promowania zdrowego i głębokiego snu.

Nasiona lnu są bogate w kwas alfa-linolenowy (niezbędny kwas tłuszczowy z rodziny omega-3) i fitochemikalia, takie jak lignany. Nasiona lnu są niezwykle korzystne dla zdrowia kobiet jako źródła fitoestrogenów, co jest szczególnie ważne w okresie menopauzy. Badania wykazały, że fitoendageny nasion lnu, uzupełnione okta-3 PUFA, przyczyniają się do wyraźnego złagodzenia objawów menopauzy.

Ekstrakt z szafranu zapewnia efekt antydepresyjny ze względu na jego zdolność do normalizowania poziomu serotoniny w mózgu. Jak wiecie, kobiety w okresie menopauzy często doświadczają depresji, apatii, trudności z koncentracją. Te zaburzenia emocjonalne są spowodowane objawami poziomu estrogenu, przy których zmniejsza się poziom serotoniny "hormonu szczęścia". Depresji mogą towarzyszyć inne objawy: szybki przyrost masy lub utrata masy ciała, zaburzenia snu. Udowodniono, że ekstrakt z szafranu zapewni pozytywne nastawienie i nie pozwoli na uzyskanie dodatkowej wagi.

ZASTOSOWANIE


arrow
Pomaga zmniejszyć częstotliwość i intensywność uderzeń gorąca.
arrow
Pomaga znormalizować cykl snu i czuwania.
arrow
Stabilizuje stan emocjonalny.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach