DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Zdrowie kobiet / Prenatal+
Zdrowie kobiet: Prenatal+, zdrowie kobiet, dla kobiet, witaminy, minerały, pufa, fosfolipidy, dla płodu, w czasie ciąży, omeg
#2140

Prenatal+ (30 kapsułek)

Wspiera zdrowie matki i zapewnia harmonijny rozwój płodu. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Prenatal+ w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Prenatal+ (30 kapsułek)

SKŁAD


DHA 200 mg (z oleju z ryb), biotyna 50 mg, witamina B5 (D-pantotenian wapnia) 6 mg, witamina D3 (cholekalcyferol) 5 μg, witamina B12 (cyjanokobalamina) 3,5 μg, kwas foliowy 400 μg, niacyna 15 μg, jod 150 μg, witamina B6 1,9 mg, witamina B2 1,5 mg, selen 30 μg, witamina B1 1,2 mg, witamina E 13 mg, cynk 2,25 mg.

Produkt "Prenatal +" - stworzony specjalnie w celu wspierania kobiet w czasie ciąży i podczas karmienia piersią. Zawiera wszystkie najważniejsze elementy i minerały, a także kwas dokozaheksaenowy (DHA), który jest szczególnie ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka, a wszystko to w jednej kapsułce. Produkt pomaga uzyskać składniki odżywcze potrzebne zarówno matce, jak i dziecku przez cały okres ciąży i po jej zakończeniu. Udowodniono, że niedobór witamin podczas ciąży szkodzi zdrowiu matki i dziecka, zwiększa ryzyko wystąpienia patologii okołoporodowej i jest jedną z przyczyn wcześniactwa, zaburzeń rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci.

DZIAŁANIE AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW


PUFA Omega 3 (DHA). Prenatal zawiera kwas dokozaheksaenowy (DHA) - najcenniejszy dla organizmu organizm omega 3. Jest to jeden z kluczowych składników zapewniających zdrowie matki oczekującej i jej dziecka, która penetruje płód do rozwoju jego mózgu, układu nerwowego i oczu, DHA pomaga wzmocnić ściany naczyń krwionośnych i naczyń włosowatych, normalizuje pracę serca, obniża poziom "złego cholesterolu". Wystarczający poziom DHA w ciele kobiety w ciąży zmniejsza ryzyko przedwczesnego porodu.

Witamina D. W czasie ciąży ta witamina jest szczególnie potrzebna, ponieważ bez niej wapń jest wchłaniany w mniejszym stopniu. Jego niedobór może prowadzić do krzywicy, której jednym z przejawów jest nieprawidłowe tworzenie się szkieletu.

Witamina B - zapewnia normalne funkcjonowanie układu nerwowego i aktywnie uczestniczy w procesach metabolicznych w tworzeniu się płodu. Niedobory witaminy B9 i B12 mogą prowadzić do upośledzenia tworzenia cewy nerwowej płodu, opóźnienia wzrostu wewnątrzmacicznego, poronienia i ryzyka przedwczesnego porodu.

Witamina E i niacyna są niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka i funkcjonowania łożyska. Pomagają nieść dziecko i zapobiegać możliwym zagrożeniom poronienia na wczesnym etapie. Są one niezbędne do normalnego rozwoju płodu (w szczególności biorą udział w tworzeniu układu oddechowego dziecka). Witamina E poprawia czynność jajników, wspiera prawidłowe hormony i zapobiega mimowolnym poronieniom.

Selen i cynk. Przy wyraźnym niedoborze selenu i cynku w ciele kobiety w ciąży istnieje ryzyko urodzenia dziecka z wrodzonymi wadami (osłabienie mięśni, niedorozwój kręgosłupa, wady serca, choroby układu oddechowego i zaburzenia nerwowe). Niedobór tych minerałów może wywołać późne zatrucie, obrzęk, anemię i przedwczesne porody.

Jod jest ważny dla normalnego funkcjonowania tarczycy. Nieodpowiednie spożycie tego pierwiastka w czasie ciąży może prowadzić do powstawania wole i kolejnych zmian w czynności tarczycy u matki oraz zaburzeń tarczycy u dziecka, dlatego w okresie ciąży zaleca się sprawdzenie tarczycy i zrekompensowanie niedoboru jodu.

ZASTOSOWANIE


arrow
Utrzymanie zdrowia matki i zapewnienie harmonijnego rozwoju płodu.
arrow
Zmniejsz ryzyko możliwych powikłań ciąży i porodu.
arrow
Zmniejsz prawdopodobieństwo wrodzonych anomalii u dziecka.
arrow
Wzmocnienie zdrowia dziecka w pierwszych latach życia.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach