DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Programy i zestawy produktów / Program 2 Colo-Vada Plus
Oczyszczenie: Program 2 Colo-Vada Plus / Go Detox, colovada, colo vada, oczyszczanie, detoksykacja, detoksykacja, trawienie,
#12001

Program 2 Colo-Vada Plus

Jest to skuteczny kompleksowy program przeznaczony na 14 dni. Pomaga oczyścić ciało i przywrócić zdrowe środowisko wewnętrzne. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Program 2 Colo-Vada Plus w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.

PROGRAM 2 COLO-VADA PLUS


arrow
Zestaw 1 (14 paczek)
arrow
Zestaw 2 (8 paczek)
arrow
Zestaw 3 (6 paczek)
arrow
Puder "Kolo-Vada Mix" (16 paczek)
arrow
Blister "Super Flora" (30 kapsułek)

"Program 2 Colo-Wada Plus" to skuteczny kompleksowy program, który pomaga oczyścić organizm i przywrócić zdrowe środowisko wewnętrzne bez zakłócania zwykłego rytmu życiowej aktywności i bez powodowania uczucia dyskomfortu.

Program jest zaprojektowany na 14 dni użytkowania i obejmuje 3 kolejne etapy, co pozwala uzyskać maksymalny efekt leczenia.

1 ETAP. PRZYGOTOWANIE - 7 DNI


Na pierwszym etapie programu znajduje się 14 worków #1, z których każda obejmuje produkty: Altimate (1 tabletka), Vitamin C, Lucerna (2 kapsułki), Cascara Sagrada (1 tabletka), Herbal Set No2 (2 kapsułki), czarne liście orzecha włoskiego (2 tabletki) i Super Flora (14 kapsułek).

Na tym etapie organizm jest przygotowany do oczyszczenia, toksyczne substancje są wydalane do jelita grubego. Ciało zaopatrzone jest w składniki odżywcze, praca jelit jest znormalizowana.

2 ETAP. CZYSZCZENIE - 4 DNI


W drugim etapie programu znajduje się 8 worków #2, z których każdy obejmuje produkty: Altimate (1 tabletka), Vitamin C (1 tabletka), Lucerna (2 kapsułki), Cascara Sagrada (1 tabletka), Zestaw ziołowy nr 2 (1 kapsułka), Czarne liście orzecha włoskiego (1 tabletka) i Super-Flora (8 kapsułek) i 16 pakietów proszku Colo-Vada Mix.

W drugim etapie jelita są czyszczone z powodu silnego pęcznienia proszku Koo-Vada Mix z wytworzeniem masy podobnej do galaretki, która ma niesamowitą zdolność otoczyć dużą ilością stojącej treści jelitowej i łatwo usunąć ją z ciała.

3 ETAP. ODZYSKIWANIE - 3 DNI


Na trzecim etapie programu znajduje się 6 pakietów #3, do których należą: Ultimate (1 tabletka), Vitamin C (1 tabletka), Lucerne (2 kapsułki), Cascara Sagrada (1 tabletka), DigestAable (1 kapsułka), i Super Flora (8 kapsułek).

W trzecim etapie praca przewodu pokarmowego i mikroflory jelitowej zostaje przywrócona dzięki kompleksowi naturalnych kultur probiotycznych (bifidum i lactobacilli) i enzymów trawiennych (amylazy, proteazy, lipazy, bromelainy itp.)

W WYNIKU ZASTOSOWANIA


arrow
Popraw pracę układu trawiennego, wydalniczego, oddechowego, sercowo-naczyniowego, limfatycznego organizmu.
arrow
Zwiększ żywotność i wydajność.
arrow
Popraw stan skóry.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach