DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Program dla układu krwiotwórczego, leczenie chorób krwi, zapobieganie chorobom krwi, leczenie chorób hematologicznych, czerwo

Program dla układu krwiotwórczego

Rekonwalescencja po chorobie jest dość długim procesem, dlatego profilaktyka i utrzymanie układu krwiotwórczego jest użytecznym i niezbędnym środkiem zapobiegającym różnego rodzaju chorobom.

Hematopoeza (hematopoeza) to proces powstawania, rozwoju i dojrzewania komórek krwi (erytrocytów, leukocytów, płytek krwi). Aby odnowić i przywrócić komórki krwi, a także zmniejszyć ryzyko różnych chorób układu krwiotwórczego, oferujemy program naturalnych składników.

PROGRAM DO HEMATOPOIZY

Program dla układu krwiotwórczego jest niezbędny do utrzymania zdrowej krwi, przewidziany na 30 dni od przyjęcia.

Zawarte w składzie składniki aktywne wspomagają pracę całego układu krwiotwórczego, zmniejszają ryzyko zachorowania na białaczkę, zakrzepy, mastocytozę i nie tylko. Poprawiają i ułatwiają pracę układu krwiotwórczego jako całości. Składniki wchodzące w skład kompozycji wzmacniają wzajemne działanie.
ELEMENTY PROGRAMU:
arrow
Coral Alfalfa - produkt ten przywraca stan krwi, zawiera aminokwasy.
arrow
Selenium jest niezbędny do utrzymania życia czerwonych krwinek.
arrow
Żelazo - w postaci chelatu aminowego, łatwo się wchłania. Lub Premium Spirulina - pomaga obniżyć poziom cholesterolu, poprawia metabolizm, pomaga kontrolować wagę, usuwa toksyny, dodaje siły i witalności.
arrow
Coral-Mine to mineralna kompozycja roślinna, która sprawia, że woda ma lekko zasadowy odczyn, łatwo wchłaniany przez komórki. Lub Oceanmin - wywiera pozytywny wpływ na utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego.
Coral Alfalfa
Selenium
Żelazo
Premium Spirulina
Coral-Mine
Oceanmin

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Jak i gdzie kupić

Aby kupić produkty ze zniżką 20%, musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej Coral Club.

Po rejestracji niezależny dystrybutor w Poznaniu skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać produkt, udzieli pełnej konsultacji na jego temat, a także pomoże w realizacji zamówienia.
REJESTRACJA W CORAL CLUB

Coral Club w innych krajach