DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Program Korekty Wzroku, czy można poprawić widzenie bez operacji, przywracanie wzroku w domu, jak poprawić widzenie, przywróc

Program Korekty Wzroku

Do orientacji w przestrzeni, uzyskiwania informacji wizualnych, osoba potrzebuje wzroku. Nadawany jest przez Wszechmocnego i jest oknem na świat. Najważniejsze, aby go zapisać!

W dzisiejszym świecie ważne jest, aby mieć dobry wzrok. Rzeczywiście, jego niewielkie odchylenia mogą zniszczyć wszystkie marzenia dotyczące dalszych studiów, działalności zawodowej i sportu. Pomożemy przywrócić widzenie przy użyciu naturalnych składników.

Głównymi przyczynami zaburzeń widzenia u dorosłych i dzieci jest brak wody w organizmie, a także beta-karoten, niezbędny do syntezy witaminy A.

PRODUKTY WIZYJNE

arrow
Aby poprawić funkcjonowanie wszystkich narządów i układów, konieczne jest codzienne uzupełnianie bilansu wodnego organizmu. Oferujemy żywą wodę Coral-Mine do wzbogacania minerałów.
arrow
Aby zapobiec zmęczeniu oczu, różnym zaburzeniom wzroku, poprawić uwagę i złagodzić zespół chronicznego zmęczenia, potrzebujesz Coral Lecithin. Bez tego proces naprawy uszkodzonych komórek i narodzin nowych jest niemożliwy.
arrow
Aby zachować ostrość i jakość widzenia, a także usunąć obciążenie wizualne podczas czytania książek, pracy przy komputerze i oglądania telewizji, oferujemy nowy produkt Visi-Prime.
arrow
Aby obniżyć „zły” cholesterol, zwiększyć sprawność umysłową i fizyczną, a także wzmocnić siatkówkę, potrzebna jest Coral Taurine.
arrow
Aby poprawić widzenie, nastrój, złagodzić depresję i zapobiec udarowi, niezbędna jest witamina B9, Folic Acid.
arrow
Aby nasycić krew tlenem, a także hemoglobiną, aby usunąć metale ciężkie i toksyny z organizmu, oferujemy Chlorella Tablets. Zawiera białko roślinne, witaminy B, D, beta-karoten i minerały.
Coral-Mine
Coral Lecithin
Visi-Prime
Coral Taurine
Folic Acid
Chlorella Tablets

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Jak i gdzie kupić

Aby kupić produkty ze zniżką 20%, musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej Coral Club.

Po rejestracji niezależny dystrybutor w Poznaniu skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać produkt, udzieli pełnej konsultacji na jego temat, a także pomoże w realizacji zamówienia.
REJESTRACJA W CORAL CLUB

Coral Club w innych krajach