DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Program odchudzania, schudnąć, zmienić się w 90 dni, stać się szczupły, dieta, chcę schudnąć, jak szybko schudnąć, stać się s

Program odchudzania

We współczesnym świecie mamy coraz mniej czasu na dbanie o swoją sylwetkę, dlatego korekta i odchudzanie to jeden z najpilniejszych problemów naszych czasów.

W połączeniu ze zbilansowaną dietą i umiarkowanym wysiłkiem fizycznym suplementy Coral Club pomogą Ci w łatwy i bezpieczny sposób poprawić zdrowie i schudnąć.

Problem nadwagi ma różne przyczyny - predyspozycje dziedziczne, przejadanie się, niezbilansowana dieta, siedzący tryb życia, choroby układu nerwowego, choroby układu hormonalnego - niedoczynność tarczycy, rak trzustki, zespół hiperkortyzolemii, niektóre uwarunkowania fizjologiczne (okres karmienia piersią, menopauza, ciąża), długotrwałe stosowanie leków przeciwpsychotycznych, kortykosteroidów, leków przeciwdepresyjnych, a także przewlekły stres i brak snu.

PROGRAM

Większość osób z nadwagą odczuwa uczucie ciężkości w jelitach, bóle głowy, osłabienie, nudności i zmęczenie w ciągu dnia. Dzieje się tak, ponieważ organizm nie usuwa żużli i toksyn, które dostają się z pożywieniem i powietrzem.

Aby uzyskać wynik, zalecamy sprawdzenie poziomu glukozy we krwi, leptyny, cholesterolu, homocysteiny. Jeśli występują zaburzenia snu, wykonaj polisomnografię.

Lekarze i dietetycy Coral Club opracowali programy i projekty, które pozwalają dostosować wagę.
PRODUKTY SKŁADOWE:
arrow
Coral Detox Plus to podstawowy zestaw, który ma na celu skuteczną kompleksową detoksykację organizmu, usunięcie toksyn i przygotowanie organizmu do głębszego oczyszczenia. Weź ten program przez 1 miesiąc.
arrow
Program 2 Colo-Vada Plus lub Program Colo-Vada Light. Ten program jest przeznaczony na 14 dni. Obejmuje 3 etapy oczyszczania organizmu: przygotowawczy, oczyszczający i regenerujący. Wyjątkowość programu polega na tym, że nie zaburza zwykłego rytmu życia i nie powoduje uczucia dyskomfortu. Aby skutecznie oczyścić wątrobę z pasożytów i przywrócić metabolizm, do Program 2 Colo-Vada Plus można dodać FanDetox i ParaFight.
arrow
Koktajle proteinowe o różnych smakach do wyboru. Są zrównoważonym źródłem białka, witamin, minerałów, składników odżywczych i kolagenu. Pomogą kontrolować własną wagę, poziom cholesterolu, a także zdrowie serca i naczyń krwionośnych.
arrow
Omega 3/60 obniża cholesterol, poprawia regenerację, zmniejsza apetyt. Spożywać 2 kapsułki 2 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem.
arrow
D-Spray - Niezbędny do utrzymania wagi. Wstrząsnąć butelką przed zażyciem.
arrow
Zestaw Lipostick Fit aktywnie „spala” tłuszcz, zapobiega powstawaniu podskórnej tkanki tłuszczowej, wspomaga apetyt i przejadanie się. Składniki odżywcze zawarte w Zestaw Lipostick Fit normalizują przemianę materii. Dla osoby dorosłej 1 sztyft 2 razy dziennie z posiłkami. Można przyjmować nierozcieńczony lub rozpuszczony w 1/2 szklanki wody.
arrow
Coral-Mine wypłukuje toksyny z organizmu, zapobiega rozwojowi wielu chorób, wspomaga odchudzanie. Pić 30 minut przed posiłkiem i 1-1,5 godziny po posiłku. Norma wynosi 30-35 ml na 1 kg wagi. Więcej latem, mniej zimą.
Coral Detox Plus
Program 2 Colo-Vada Plus
Program Colo-Vada Light
FanDetox
ParaFight
Daily Delicious Beauty Shake Orange-Mango
Daily Delicious Beauty Shake Wanilia
Daily Delicious Beauty Shake Malina
Daily Delicious Beauty Shake Czekolada
Omega 3/60
D-Spray
Zestaw Lipostick Fit
Coral-Mine Silver

ABY UZYSKAĆ WYNIK

arrow
Ściśle stosuj się do zaleceń konsultanta.
arrow
Przestrzegaj schematu picia.
arrow
Utrzymuj dietę. Jedzenie ściśle według harmonogramu.
arrow
Rób co najmniej 6000 kroków dziennie.
arrow
Zdrowy sen: co najmniej 8 godzin.

Chcesz skorzystać z konsultacji odchudzającej? Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Imię


Kraj, miasto


Wiek


Twoja waga na początku projektu


Pożądana waga na koniec projektu


E-mail


TelefonTWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Jak i gdzie kupić

Aby kupić produkty ze zniżką 20%, musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej Coral Club.

Po rejestracji niezależny dystrybutor w Poznaniu skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać produkt, udzieli pełnej konsultacji na jego temat, a także pomoże w realizacji zamówienia.
REJESTRACJA W CORAL CLUB

Coral Club w innych krajach